نماینده مردم اهواز ضرب و شتم دستفروش اهوازی توسط ماموران شهرداری با شوکر و کشته شدن او را تکذیب کرد.

به گزارش پایان نیوز، همایون یوسفی در واکنش به اخبار مربوط به برخورد ماموران شهرداری اهواز با یک دستفروش و استفاده از شوکر، گفت: کشته شدن این دستفروش و استفاده ماموران شهرداری اهواز از شوکر درست نیست چراکه چنین اتفاقی نیفتاده، متاسفانه در این زمینه اطلاع رسانی‌ها نامناسب صورت گرفته است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برخورد ماموران شهرداری منجر به درگیری نشده، تصریح کرد: واقعیت آن است که در این زمینه فضاسازی صورت گرفته که بهتر است از ایجاد التهاب در جامعه جلوگیری شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه در مورد موضوع اخیر حادثه‌ای رخ نداده، یادآور شد: در کل شهرداری موظف است کار خود را به صورت قانونی انجام دهد کما اینکه دستفروشانی که سد معبر می‌کنند هم باید در اماکنی مستقر شوند که شهرداری برای آنها پیش‌بینی کرده است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر ضرب و شتم یک دستفروش اهوازی منتشر شده است، در این خبرها آمده است: چند نفر از ماموران اجرائیات شهرداری برای جمع آوری بساط یکی از دستفروشان در یکی از خیابان های فرعی نادری مراجعه کرده بودند، یکی از این دستفروشان قصد داشته از ضبط اموال و اجناس خود، ممانعت کند اما ماموران نپذیرفتند و بعد از اصرار و فریاد زدن فرد دستفروش، با شوکر وی را مضروب کردند./

پایان پیام