سه اپراتور تلفن همراه کشور در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای، خبر قطعی و اختلال اینترنت در شبکه‌های ارتباطی خود را تکذیب کردند.

تکذیب قطع شبکه اپراتورهای تلفن همراه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، پس از انتشار خبر اختلال و قطعی اینترنت در برخی از استان‌های کشور، روابط عمومی اپراتورهای تلفن همراه اعلام کردند هیچ‎گونه اختلالی در شبکه‌های ارتباطی خود ندارند.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد:

«شبکه همراه اول در هیچ استانی قطع نیست»

«با توجه به سوالات برخی مشترکان در تماس با مرکز تماس و برخی شایعات در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قطعی شبکه در برخی استان‌ها، هیچگونه قطعی در شبکه همراه اول وجود نداشته و اینترنت این اپراتور در دسترس مشترکان است».

روابط عمومی رایتل هم اعلام کرد:

«از ساعاتی پیش، در پی تماس‌های مردمی، با خدمات مشترکین رایتل، این اپراتور در جریان نگرانی از وجود اختلال یا قطعی در شبکه تلفن همراه قرار گرفت. در همین راستا، رایتل اعلام می‌کند تا لحظه مخابره این خبر هیچ‌گونه قطعی در اینترنت این اپراتور وجود ندارد».

روابط عمومی ایرانسل نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

«پیرو مطالب منتشر شده در فضای مجازی درباره بروز اختلال در دسترسی مشترکان تلفن همراه چند استان، به اطلاع می‌رساند، در حال حاضر خدمات شبکه اینترنت ثابت (TD-LTE) ایرانسل اعم از ترافیک داخلی و بین‌المللی، همچنین خدمات مکالمه و پیامک، در سراسر کشور برقرار است. شبکه اینترنت همراه ایرانسل نیز در حال خدمات‌رسانی به مشترکان است».

گفتنی است؛ سید جمال هادیان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز با ارسال توییتی خبر قطع اینترنت در کشور را تکذیب کرد.

تکذیب قطع شبکه اپراتورهای تلفن همراه در کشور

انتهای پیام/