امروز مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ آغاز می‌شود و شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته اعلام شده است.

به گزارش پایان تیتر، ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۸ از امروز ۱۰ اردیبهشت آغاز می‌شود و روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸ به پایان می‌رسد..

علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه (مندرج در دفترچه راهنما) به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ناپیوسته منحصراً در یک رشته امتحانی متقاضی شوند.

در صورتی که داوطلب  در تاریخ مقرر موفق به ثبت‌نام نشود، پذیرش متقاضی پس از پایان مهلت تعیین شده امکان‌پذیر نخواهد بود.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون همزمان با شروع ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

پرداخت هزینه ثبت‌نام فقط اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است با پرداخت مبلغ ۳۴۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

اگر داوطلبی قصد شرکت  در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی– غیرانتفاعی دارد باید علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام، مبلغ ۹۶ هزار ریال هم برای دوره‌های مذکور اقدام کند.

 ۱۱ مرداد، زمان برگزاری آزمون ۱۶ رشته با آزمون

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ برگزار می‌شود. داوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه ۸ مرداد تا روز پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۸ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

انتهای پیام/