روحانی گفت: خسارت‌هایی که به دلیل شیوع کرونا متوجه برخی از کسب‌وکارهای مردم شده است، توسط دولت جبران خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر از البرز، رئیس جمهور در آیین افتتاح قطعات ٢ و ٣ آزادراه شهید همت ـ کرج با بیان این اینکه ادامه آزادراه همت با تلاش بسیاری از همراهان ما در دولت افتتاح شد،گفت:این آزادراه از پنج شنبه به صورت رسمی به روی مردم باز می‌شود.

روحانی افزود: از سه سال پیش تاکنون آقای نوبخت قول دادند که در نوروز این آزادراه افتتاح شود تا این که با اندکی تاخیر در آستانه سال ۹۹ افتتاح شد.

رئیس جمهور با بیان این که اعتبار هزینه شده در آزادراه‌های افتتاح شده بیش از ۹ هزار میلیارد تومان است،گفت: ارزش این آزادراه‌ها ۲۵ هزار میلیارد تومان تخمین زده شده و این به عنوان یک سرمایه در اختیار مردم است.

اوبا بیان اینکه  قیمت زمین‌های اطراف اتوبان ۱۰ برابر ارزش پیدا کرده است، افزود: نهادهای نظامی باید پول ارزش این زمین‌ها را بدهند.

روحانی با اشاره به شرایط پیش آمده در روزهایی پایانی سال ۹۸ گفت:  جسم ما به دلایل بهداشتی از اماکن متبرکه فاصله دارد اما روح ما از هر زمان دیگری نزدیکتر است.

او افزود: مردم همواره یار و یاور هم بوده اند این بار هم با یاری یکدیگر و تلاش دولت و مسئولان مانند همیشه از مشکلات عبور می کنیم.
 

رئیس جمهور اضافه کرد: امیدواریم پزشکان ما تلاش کنند تا هر چه زودتر از این مقطع سخت عبور کنیم.

روحانی ادامه داد: خسارت‌هایی که در سال ۹۸ به دلیل کرونا متوجه برخی از کسب و کار و مردم شده است در سال ۹۹ توسط دولت جبران خواهد شد.

انتهای پیام/