معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف جسد یک دندانپزشک تهرانی خبر داد که پس از قتل سوزانده شده است.

به گزارش پایان تیتر، سرهنگ علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: ساعت ۲۳:۰۰ مورخه ۹۷/۰۹/۲۰ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک آتش سوزی به کلانتری ۱۷۶ حسن آباد اعلام شد.

با حضور مأموران در محل اعلام شده در یک زمین کشاورزی در منطقه فشافویه، جسد کاملا سوخته شده‌ای کشف شد که بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد جسد متعلق به یک خانم است که به علت شدت سوختگی عملا امکان شناسایی آن وجود نداشت.

سوزاندن جسد دندانپزشک تهرانی پس از قتل/متهم لب به اعتراف گشود+تصاویر

همزمان با کشف جسد سوخته شده، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی سوابق پرونده فقدان افراد اطلاع پیدا کردند که پرونده فقدان یک خانم ۴۰ ساله در کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس تشکیل و در حال رسیدگی است؛ همسر این خانم پس از شناسایی جسد متعلق به همسرش، در اظهاراتش عنوان کرد: همسر بنده در یک مطب پزشکی به عنوان دندانپزشک مشغول به کار بود و صبح روز مورخه ۹۷/۰۹/۲۰ نیز همچون روال همیشگی جهت رفتن به مطب با کرایه‌ی آژانس به محل کارش رفت، اما پس از گذشت چند ساعت و در تماسی که با محل کارش داشتم، همکارانش عنوان کردند که او مراجعتی به مطب نداشته است.

کارآگاهان اداره دهم با شناسایی راننده آژانس اطلاع پیدا کردند که مقتوله در مسیر رفتن به محل کارش، به صورت تلفنی با شخصی مشاجره داشته و پس از پایان تماس خود از راننده آژانس خواسته تا با تغییر مسیر، وی را به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب برساند؛ راننده آژانس در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:: زمانیکه خانم دکتر را به مقابل ایستگاه مترو رساندم، ایشان سوار یک پرشیا سفید رنگ با یک سرنشین آقا شد و من نیز محل را ترک کردم.

با توجه به اظهارات راننده آژانس خودرو، کارآگاهان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب مراجعه و در بررسی تصایور دوربین‌های مداربسته‌محدوده ایستگاه موفق به شناسایی خودرو پرشیا سفید رنگی شدند که مقتوله در حال سوار شدن به آن بود.

با شناسایی مالک خودرو پرشیا به هویت سعید. ز (۴۵ ساله) در منطقه مشیریه، کارآگاهان اقدام به دستگیری وی کردند. سعید در اظهارات اولیه منکر هرگوه اطلاع از جنایت شد، اما پس از ارائه دلایل و شواهد غیرقابل انکار بویژه تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

سوزاندن جسد دندانپزشک تهرانی پس از قتل/متهم لب به اعتراف گشود+تصاویر

سعید در خصوص ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: چندی پیش سهامی به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان خریداری کرده و پس از مدتی به پشتوانه‌ سهام، یک وام ۶۰ میلیون تومانی دریافت کردم؛ پس از مدتی تصمیم به فروش سهام خود گرفته و به‌واسطه یکی از دوستان سهام را به خانم دکتر فروختم و او نیز تمامی پول سهام را پرداخت کرد.

در زمان انتقال سهام به مقتوله متوجه شدم که انتقال قانونی سهام تنها پس از تسویه‌ کامل وام دریافتی امکان پذیر است؛ به همین علت از مقتوله درخواست زمان کرده تا وام دریافتی را تسویه کنم و او نیز چندین نوبت به بنده فرصت داد، اما با این وجود نتوانستم وام خود را تسویه کنم تا اینکه صبح روز مورخه ۲۰/۰۹/۱۳۹۷ خانم دکتر با من تماس گرفت و زمانی که به او گفتم که هنوز اقدامی در خصوص تسویه‌ وام صورت نگرفته، تهدید کرد که از بنده به اتهام کلاهبرداری شکایت خواهد کرد.

از خانم دکتر خواهش کردم تا ملاقات حضوری داشته باشیم و به پیشنهاد بنده به مقابل ایستگاه مترو جوانمرد قصاب آمد و آنجا سوار ماشینم شد. در طول مسیر حرکت به سمت محل کار خانم دکتر از او درخواست مهلت دوباره کردم، اما حاضر به دادن فرصت نبود و مجددا تهدید خود مبنی بر طرح شکایت را تکرار کرد. در یک لحظه کنترل خودم را از دست دادم و با فشار دادن گلویش خفه‌اش کردم. بی هدف به مسیر خود ادامه دادم تا از شهر خارج شدم و وارد جاده منتهی به فرودگاه  امام خمینی (ره) شدم.

در نقطه‌ای خلوت جسد را از ماشین پیاده کردم و با بنزین داخل صندوق عقب، جنازه را به آتش کشیدم و به سرعت از محل دور شدم .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی و انقلاب فشافویه صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/