پایان تیتر: جشنواره ملی تولید محتوا و شبکه انتشار

به گزارش پایان تیتر، جشنواره تولید محتوا با هدف ایجاد فرصتی برای تبادل ایده‌ها، ارتقاء آگاهی جامعه و ترویج نوآوری در حوزه دیجیتال، به عنوان یک پل ارتباطی بین افراد خلاق، اهل تفکر، تولیدگران و هنرمندان در این زمینه، برگزار می‌شود.

این جشنواره به عنوان یک فرصت گسترده برای بررسی، تبادل نظر و توسعه حلقه های نوآوری و تولیدات رسانه ای در مسائل مختلف اجتماعی دیجیتال طراحی شده است.

برگزارکنندگان در مرحله اول این جشنواره در نظر دارند تمامی آثار در سبک‌های مختلف را جمع آوری کرده و آثار برتر را در فضای مجازی به صورت گسترده منتشر نمایند.

از طرفی این مرکز آثار تولید شده در حوزه مسائل و آسیب‌های اجتماعی را جمع آوری کرده و در بخش چندرسانه‌ای منتشر می نماید.

سکوهای انتشار محتوا نیز می‌توانند محتواهای مختلف در حوزه محورهای جشنواره منتشر کنند و اسکرین و لینک پست مربوطه را برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است هدف اصلی منادا، فراهم کردن زمینه‌هایی برای تحقق پروژه‌ها و ایده‌های نوآورانه است که در آنها، توانمندی‌های فردی و گروهی با استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال به حل مسائل اجتماعی می‌پردازد.

در این محیط، مسائل مختلف اجتماعی از جمله آموزش، بهداشت، محیط‌زیست و سایر موضوعات با استفاده از روش‌ها و فناوری‌های نوین به سرعت به‌سوی راه حلی موثر و کارآمد هدایت می‌شوند.

این تحولات نه‌تنها به بهبود زندگی روزمره افراد بلکه به توسعه پایدار و پیشرفت جوامع انسانی منجر می‌شوند.

انتهای پیام/