رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱
  • کد خبر : ۱۳۱۸۷
  • چاپ خبر : جلوگیری از خروج غیرقانونی ارز از کشور توسط شبکه هرمی فایننشیال
پایان تیتر: وزارت اطلاعات
با تلاش سبازان گمنام امام زمان صورت گرفت؛

جلوگیری از خروج غیرقانونی ارز از کشور توسط شبکه هرمی فایننشیال

با تلاش گسترده سربازان گمنام امام زمان(عج) لیدرهای فعال دسیسه هرمی جدید، دستگیر و پرونده آن‌ها به مراجع قضایی ارجاع گردید.  به گزارش پایان تیتر، با تلاش گسترده سربازان گمنام امام زمان(عج) در ادارات‌کل اطلاعات استان فارس و هرمزگان و در راستای صیانت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از هرگونه اخلال در نظام اقتصادی […]

با تلاش گسترده سربازان گمنام امام زمان(عج) لیدرهای فعال دسیسه هرمی جدید، دستگیر و پرونده آن‌ها به مراجع قضایی ارجاع گردید. 

به گزارش پایان تیتر، با تلاش گسترده سربازان گمنام امام زمان(عج) در ادارات‌کل اطلاعات استان فارس و هرمزگان و در راستای صیانت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از هرگونه اخلال در نظام اقتصادی کشور، تعداد ۱۸ نفر از لیدرها و اعضای فعال دسیسه هرمی و کلاهبردارانه جدید با نام فایننشیال (financial)، دستگیر و پرونده تخلفات آن‌ها به مراجع قضایی ارجاع گردید.

این افراد با استفاده از روش‌های اغواگرایانه اقدام به جذب سرمایه افراد و کلاهبرداری از آن‌ها و همچنین راه‌اندازی چندین هرم و زنجیره انسانی نموده و مبالغ قابل توجهی ارز از کشور از طریق صرافی‌های غیرمجاز و یا به صورت فیزیکی خارج نموده بودند.

ضمن تشکر از هوشیاری و اقدام به موقع در اطلاع‌رسانی اخبار به ستادهای خبری، از مردم شریف و ولایتمدار درخواست می‌گردد با عنایت به شکل‌گیری مجدد دسیسه‌های هرمی با ترفندهای جدید و کلاهبرداری آن‌ها و احتمال مال باخته شدن افراد، پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی از این قبیل، اطلاعات لازم را کسب نموده و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به شماره ۱۱۳ اعلام نمایند.

ضمناً به افراد سودجو نیز هشدار داده می‌شود که فعالیت‌های آنها مورد رصد می‌باشد و در صورت انجام اقدامات غیرقانونی، با آن‌ها قاطعانه برخورد خواهد شد.
روابط عمومی وزارت اطلاعات
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه