پایان تیتر: دستگیری

۲ دختر جوان که از بلاگرهای اینستاگرام هستند به بهانه تبلیغ با مرد جواهرساز طرح دوستی ریختند و با آبمیوه مسموم دست به سرقت میلیاردی زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سرهنگ “جلیل موقوفه ای” رییس پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص سرقت از طریق بیهوشی با آبمیوه مسموم هشدار داد و گفت: حدودا ۳ ماه قبل در پرونده ای که به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر ارجاع گردید خانمی ۲۶ ساله به همراه دوستش با انجام طرح دوستی با مرد جواهر ساز در فرمانیه و خوراندن داروی خواب آور به وی حدود ۸ میلیارد ریال طلا و جواهر از وی سرقت کردند.

سرقت طلا به شیوه بیهوشی

موقوفه ای با بیان اینکه طبق بررسی ها مشخص شده است که سارقان پس از نشستن در خودرو مرد جواهر ساز به بهانه انجام تبلیغات در پیج اینستاگرامشان با راننده طرح دوستی پیاده می کنند، افزود: این ۲ دختر با خوراندن آبمیوه ای که حاوی مقدار زیادی داروی خواب آور بود مرد را بیهوش کرده و با برداشتن کلید کارگاه وی واقع در شهرک ولی عصر اقدام به سرقت طلا و جواهرات موجود در کارگاه می کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی هایی اولیه توسط تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ انجام شد این دو خانم از بلاگر های اینستاگرام بوده و با شناسایی طعمه های خود اقدام به سرقت به این روش می کنند که با اخذ دستورات قضایی لازم شناسایی مخفیکاه آنان در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ قرار گرفت و در اقدامات فنی و پلیس یکی از سارقان که به گفته خودش طراح اصلی نقشه سرقت از مرد جواهر فروش بود دستگیر گردید.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: با اعترافات انجام شده در مورد سرقت به این روش و کشف بخشی از اموال مسروقه به ارزش ۶ میلیارد ریال ضمن معرفی فرد دستگیر شده به مرجع قضایی تحقیقات در خصوص دستگیری همدست این خانم ادامه دارد.

سرهنگ موقوفه ای در پایان طی توصیه ای به شهروندان گفت: باید با درس گیری از این قبیل اتفاق ها، مراقب افراد بیگانه و تعارف های مواد خوراکی از سوی آن ها باشند تا طعمه سارقان قرار نگیرند.

انتهای پیام/