استاندار تهران درباره حادثه شب گذشته تهران گفت: اطلاعاتی در مورد اینکه پهپاد شب گذشته از خارج کشور به تهران وارد شده، دریافت نکرده‌ام.

به گزارش پایان نیوز ، حادثه شب گذشته تهران موضوع امنیتی نبوده استبه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان سید حسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه نخستین جلسه ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز آغاز به کار اولین جلسه ستاد انتخابات استان تهران برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر روستا بود.

وی افزود: در این جلسه هیأت نظارت مجلس شورای اسلامی و همچنین هیأت نظارت ستاد انتخابات تهران، فرمانداران و اعضای اجرایی ستاد انتخابات استان حضور داشتند.

هاشمی در ادامه با بیان اینکه در این جلسه به انتخابات گذشته و همچنین موفقیت های آن اشاره، عنوان کرد: در این جلسه به اشکالاتی که در برگزاری انتخابات در سال گذشته وجود داشت اشاره شد، همچنین بر تعامل، همکاری، اجرای قانون و صیانت آراء و تلاش برای حضور حداکثری مردم در برگزاری انتخابات سال آینده تاکید شد.

هاشمی با اشاره به فعالیت‌های اجرایی هیأت های انتخابات گفت: به فرمانداران تذکر دادیم از افراد معتمد و مورد وثوق مردم استفاده کنند.

وی یاد آور شد: انتخابات مجلس و خبرگان در استان تهران به خوبی برگزار شد و ما مشکلی در برگزاری انتخابات نداشتیم و امیدواریم با تعامل و همکاری که در سال گذشته وجود داشت زمینه یک انتخابات با شکوه و حداکثری را در اردیبهشت سال آینده داشته باشیم.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: رئیس ستاد انتخابات تهران موظف شده زمان بندی را تعیین کند که بر طبق فرمانداران برنامه ریزی های لازم را به خوبی انجام دهند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا اعضای شورای شهر و روستا از ۳۱ نفر به ۲۱ رسیده است گفت: ما بر طبق قانون عمل کردیم و این امر مصوبه مجلس و دست ما نیست.

هاشمی در پاسخ به سوالی دیگری که آیا دو هیات اجرایی انتخابات یکی می شود یا خیر، اظهار داشت: من پیشنهاد این کار را داده ام که اگر یک هیأت اجرایی برای دو انتخابات در نظر گرفته شود امور راحت تر انجام می شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره حادثه شب گذشته تهران و اظهار نظر که اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس مبنی بر اینکه گفتند پهپاد از خارج از کشور آمده گفت: من چنین اظهار نظری را دریافت نکردم و موضوع امنیتی نبوده است.

انتهای پیام/