یک عضو فراکسیون ولایت مجلس معتقد است؛ اصولگرایان مخالف تضعیف لاریجانی از سوی سایر جناحین مجلس هستند.

به گزارش پایان نیوز، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات ، در پاسخ به سؤالی درباره عدم حضور علی لاریجانی در فراکسیون ولایت مجلس، گفت: آقای لاریجانی به دنبال این است که در مجلس دهم فراجناحی در فرافراکسیونی عمل کند.
عضو فراکسیون ولایت مجلس دهم بیان داشت: سرنوشت مجلس به دست خود نمایندگان است و باید گفت نیازی به حضور لاریجانی در این فراکسیون نبود.
عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا عدم حضور لاریجانی در فراکسیون ولایت رامی‌توان نوعی قهر سیاسی تلقی کرد، اظهار داشت: ما چنین برداشتی نداریم حتی بنایمان بر این است که از وی حمایت کنیم، حتی باید گفت که ما گزینه‌ جایگزینی جز وی برای ریاست مجلس نداریم و اجازه نمی‌دهیم وی از سوی جناح دیگری تضعیف شود.
وی ادامه داد: بسیاری از نمایندگان فراکسیون ولایت در این رابطه اتفاق نظر داشتند که لاریجانی زمانی را برای تشکیل جلسات و فعالیت‌های این فراکسیون در نظر نگرفت.
قدوسی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تشکیل فراکسیون سوم به چه میزان در چینش جدید فراکسیون های مجلس دهم اثرگذار بود گفت: معتقدم تشکیل این فراکسیون خیلی مهم نبود البته برداشت من در این رابطه مثبت است.
عضو فراکسیون ولایت مجلس در پایان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آتی بیان داشت: انشااله سال آینده انتخابات سرنوشت سازی باشد، البته باید گفت طبق برخی نظر سنجی‌ها، مردم عدم اقبال خود را به آقای روحانی نشان دادند.
انتهای پیام /