رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر عزم ملی برای حل معضل آسیب های اجتماعی گفت: مجلس برای رفع این مشکلات آماده همکاری لازم با دولت است لذا دولت پیشنهادات خود را به مجلس ارائه کند.

به گزارش پایان نیوز، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۷ خرداد) مجلس شورای اسلامی پس از گزارش وزیر کشور در خصوص آسیب های اجتماعی از منظر جایگاه برنامه ششم توسعه، گفت:‌ آسیب های اجتماعی موضوع بسیار مهم و حساس در کشور است و حاشیه نشینی نیز یکی از این معضلات است که رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی فراگیر شدن معضل بیکاری را از دیگر آسیب های اجتماعی دانست و گفت: اعتیاد و طلاق نیز از دیگر نمونه های آسیب های اجتماعی در کشور است که باید بدان ها به نحو خاص توجه شود.

دکتر لاریجانی یادآور شد: وزارت کشور در وظایف اجرایی که نیازمند همکاری مجلس است، می تواند مطالب خود در قالب لایحه یا برنامه ششم توسعه به مجلس ارائه دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حل معضل آسیب های اجتماعی نیازمند عزم ملی است مجلس نیز در این راستا کمک های لازم را به دولت خواهد کرد تا مسیر برای اجرا هموارتر شود./

انتهای پیام