نماینده مردم خوی بر سرقت ۴۰۰ میلیون تومان و ۲۵۰ هزار یورو از منزلش را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی، اظهار کرد: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در روز جمعه هفته گذشته، متاسفانه از سوی برخی افراد، گروه‌ها و رسانه‌ها با پخش شایعات و اتهامات به فضای بداخلاقی و بی اعتمادی دامن زده شد.

او افزود: این اتهامات در قالب سرقت ۴۰۰ میلیون تومان وجه نقد و ۲۵۰ هزار یورو یا دلار پخش شد که موجب سوءاستفاده رسانه های بیگانه و پشت بند آن هجمه‌ها آغاز شد.

کبیری بیان کرد: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته بود و امنیت روانی خود و خانواده اش متزلزل شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم.

کبیری بیان کرد: این جانب این مبالغ اعلامی در رسانه‌ها و فضای مجازی را به شدت تکذیب می‌کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده رئیس قوه قضاییه درخواست می‌کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود کند، اگر من به عنوان نماینده و یا هر مسئول دیگری تخلفی انجام داده است، به شدت برخورد کند، اگر تخلفی صورت نگرفته در مقابل عده‌ای که فضای جامعه را ملتهب کرده و سرمایه اجتماعی را خدشه دار کرده و مجلس را بی اعتبار و جایگاه آن را زیر سوال برده و شایعات دروغ را ترویج کرده و موجب سوءاستفاده رسانه‌های خارجی شده است، برخورد قاطع داشته باشند.

نماینده خوی تصریح کرد: اگر اسناد و مدارک اینجانب به سرقت رفته است، مواظب باشید ایمان‌شان به سرقت نرود.

انتهای پیام/