هلیا امامی بازیگر نام آشنای سینمای ایران این روزها در سریال دادستان نقش آفرینی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، هلیا امامی یکی از بازیگران مشهور سینما وتلویزیون ایران است که بخاطر شباهتش به بازیگر خرم سلطان ترکیه ای به خرم سلطان ایرانی معروف شده است.

هلیا امامی بازیگر جوان سینمای ایران است که این روزها با سریال دادستان ساخته مسعود ده نمکی در قاب تلویزیون قرار می گیرد و ایفای نقش می‌کند.

به تازگی این بازیگر جوان که سابقه بازیگری در سریال های زیادی را داشته است درباره حضورش در سریال دادستان و اینکه انتظار ببنندگان از او به عنوان یک بازیگر بالا رفته است اینطور می گوید:بعد از پخش سریال «از یادها رفته» انتظارها از من بالا رفت و مخاطب از من انتظار ندارد که در برخی نقش‌ها حضور پیدا کنم.

Screenshot_2021-02-11 Ali reza Khamseh ( khamsehofficial) • Instagram photos and videos(7)

او ادامه داد: بازیگران طبیعتا هنگامی که جلوی دوربین هستند نمی‌توانند ماسک بزنند، اما خوشبختانه تمامی عوامل پشت صحنه همواره نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند و ماسک می‌زنند.

هلیا امامی در همین راستا ادامه داد: همواره در پلان‌های شلوغ استرس بیماری کرونا با من است، گاهی فکر می‌کنم که من ماسک ندارم و ممکن است در معرض بیماری باشم، همین اتفاق باعث می‌شود که اضطراب داشته باشم، اما به محض اینکه جلوی دوربین قرار می‌گیرم همه چیز را فراموش می‌کنم و تمام تمرکزم را روی نقشم می‌گذارم.

Screenshot_2021-02-11 Ali reza Khamseh ( khamsehofficial) • Instagram photos and videos(4)

از هلیا امامی بیشتر بدانید

هلیا امامی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۸ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. او دوره دیده بازیگری از کشور هلند است و کار را از تئاتر شروع کرد تا اینکه توسط محمدرضا شریفی نیا کشف استعداد شد و حالا در عرصه مدلینگ هم حضور دارد.

از کلاس تا تئاتر

هلیا امامی در سال ۱۳۸۸ وقتی ۲۰ ساله بود در کلاس های مرحوم حمید سمندریان ثبت نام کرد سپس تا مدت ها در تئاتر اتود زد و یاد گرفت.

در نهایت سال ۱۳۸۹ توسط استاد سمندریان به چیستا یثربی معرفی شد و با نمایش «اتاق تاریک» وی اولین بار در جشنواره تئاتر شهر کنار سوسن پرور بروی صحنه رفت.

Screenshot_2021-02-11 Ali reza Khamseh ( khamsehofficial) • Instagram photos and videos(5)

از هلند تا جلوی دوربین

بعد از اولین تجربه تئاتری مدت کوتاهی در هلند دوره های تخصصی بازیگری را گذراند تا اینکه در یک کار تئاتر یمورد توجه محمدرضا شریفی نیا قرار گرفت

به این ترتیب سال ۱۳۹۱ توسط شریفی نیا به حسینعلی لیالستانی (کارگردان) برای بازی در فیلم ساکن خانه چوبی معرفی شد.

وقتی هلیا امامی وارد سینما شد

بصورت جدی تر در سال ۹۲ با فیلم تقدیر به کارگردانی محسن توکلی در کنار بازیگرانی چون پوریا پورسرخ ، شاهر استخری و بهنوش بختیاری دیده شد.

Screenshot_2021-02-11 Ali reza Khamseh ( khamsehofficial) • Instagram photos and videos(3)

هلیا امامی با تلوزیون مشهور شد

هلیا امامی اولین بار با سریال لژیونر در سال ۹۶ وقتی ۲۸ ساله بود وارد قاب تلویزیون شد اما دومین تجربه او در رمضان ۹۸ با سریال از یادها رفته در نقش مهربانو بود.

سریال از یادها رفته پروژه ای بسیار بزرگ و برای من یک دانشگاه بود که بازخوردهای مثبت فراوانی داشت ، نقشی که بازی کردم محوری و حساس بود.

شایعه ازدواج هلیا امامی

هلیا امامی تنها یک برادر دارد که می گوید : برادر که داری غصه بی معنی ترین کلمه میشه، به افتخاره همه داداشیا همه اونایی که مثل من یه برادر دارن که بهش افتخار میکنند …هلیا امامی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد، عکس بالا برادر وی است .

1565121813_L2yJ0

هلیا امامی عاشق فوتبال است

خانم بازیگر به شدت طرفدار تیم بارسلنای اسپانیا است و در یکی از بازیگری این تیم از نزدیک تیم محبوب خود را با حضور در استادیوم تشویق کرده است.

Screenshot_2021-02-11 Ali reza Khamseh ( khamsehofficial) • Instagram photos and videos(8)

هلیا امامی مدلینگ وبازیگر

هلیا امامی تجربه مدلینگ را نیز دارد و سال هاست با برند حجاب استایل همکاری میکند و اغلب لباس هایش طراحی مزون های ایرانی می باشد.

Screenshot_2021-02-11 Ali reza Khamseh ( khamsehofficial) • Instagram photos and videos(2)

دلنوشته هلیا امامی برای پدرش

هلیا امامی در کودکی پدرش را از دست داده است او در دل نوشته ای نوشت :

و من همچنان در آرزوی اینم که دستم رو بگیری و از پیچ و خم سختیهای دنیا ردم کنی حیف که نیستی و من انقدر کوچک بودم که قدر لحظه دونستن رو بلد نبودم

با حضور دستانت چقدر با اطمینان ایستاده بودم و به زندگی لبخند میزنم باز هم سالی دیگر به رفتنت اضافه شد.

سه تار نوازی هلیا امامی

خانم بازیگر در موسیقی هم دستی بر آتش دارد، او ویدیوهایی از نوازندگی سه تار خود منتشر کرده است که نشان می دهد بصورت حرفه ای توانایی زدن تار دارد.

سلفی-هلیا-امامی-در-کلاس-آموزش-تار

● فیلم ساکن خانه چوبی – ۱۳۹۱

● فیلم قرار بعدی همانجا – ۱۳۹۲

● فیلم تقدیر – ۱۳۹۲

● سریال لژیونر – ۱۳۹۶

● فیلم داش آکل – ۱۳۹۶

● سریال از یادها رفته – ۱۳۹۸

● فیلم عروسی خیابان فرشته – ۱۳۹۹

● سریال دادستان – ۱۳۹۹

انتهای پیام/