به گزارش پایان تیتر، سرهنگ مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف یک محل دپوی خودوری قاچاق در محدوده اتوبان شهید یاسینی شدند. رسیدگی به این موضوع در پی اقدامات اطلاعاتی در دستورکار قرار گرفت و در جریان بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک‌دستگاه خودوری سواری آئودی قاچاق در داخل تعمیرگاهی واقع در بلوار اتحاد پارک شده است. 

وی با بیان اینکه این خودرو به وسیله کامیون‌های خودرو بر به این مکان منتقل شده بود، گفت: در بررسی ماموران مشخص شد که بناست این خودرو از این تعمیرگاه به مشتری تحویل داده شود. در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ به همراه مجوز قضایی در محل حاضر شدند. 

افشاری با بیان اینکه ماموران اقدام به بازرسی از این تعمیرگاه کردند، گفـت: ماموران در جریان بازرسی انجام شده مشاهده کردند که یک دستگاه خودوری سواری آئودی آبی رنگ در این محل پارک و پلاک خودروی دیگر بر روی آن نصب شده است. 

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه خودروی مذکور فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بوده و در سامانه نیز ثبت نشده بود، گفت: خودروی مذکور توقیف شده و در این خصوص پرونده قضایی نیز تشکیل شدهه و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

وی درباره ارزش ریالی خودروی قاچاق کشف شده نیز گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵۰ میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

انتهای پیام/