سردار رحیمی گفت: خودروی افرادی که در چهارشنبه آخر سال دست به اقدامات مخربانه بزنند تا پایان نوروز توقیف خواهد شد.

به گزارش پایان تیتر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین مرحله از طرح دستگیری و برخورد با اراذل، اوباش، مزاحمان نوامیس و افرادی که در نقاط مختلف شهر اقدام به شرارت می‌کردند، توسط پلیس امنیت  به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه در این مرحله ۹۵ پرونده تشکیل شد که ۱۳۳ حکم به مرحله اجرا در آمد، افزود: در پاکسازی ۸۵ محله، ۲۹۷ باشگاه ورزشی، تفرج‌گاه، پارک و مناطق تفریحی ۲۸۰ نفر از مزاحمان مردمی، و اراذل و اوباش دستگیر شدند

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: در این طرح ۸۹ نفر از اراذل سطح دار، ۱۵۳ نفر از مزاحمان نوامیس و ۳۸ نفر از توزیع کنندگان اقلام غیر اخلاقی دستگیر شدند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در طول اجرای این طرح ۱۰ میلیون قلم انواع مواد غیر مجاز کشف شد، اظهار کرد: یک انبار اکلیل سرنج و ۲۹ انبار دپو مواد محترقه در جنوب تهران نیز پلمپ شد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به کشف ۹ قبضه سلاح جنگی، ۶۰ سلاح سرد و ۱۰۷ فشنگ  از اراذل و اوباش بیان کرد: ۷ دستگاه خودرو و ۷۰ دستگاه موتورسیکلت که وسیله جرم این افراد بود، نیز توقیف شد.

وی در خصوص مراسم چهارشنبه آخر سال نیز گفت: با افرادی که اقدام به توزیع مواد محترقه غیر مجاز کنند، برخورد جدی می‌شود و به پلیس‌های امنیت و پیشگیری و آگاهی تهران این دستور را داده‌ایم.

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به اینکه وسایل نقلیه افرادی که در چهارشنبه آخر سال با خودروی خود دست به اقدامات مخربانه بزنند تا پایان نوروز توقیف خواهد شد. تصریح کرد: واحد‌های صنفی هم که اقدام به توزیع مواد محترقه آسیب زا غیر مجاز کنند پلمپ خواهند شد.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه بحث امنیت و آرامش مردم حتی در دورافتاده‌ترین نقاط کشور از برنامه‌های پلیس است، اظهار کرد: تمام بازار‌های بزرگ پایتخت که ۲۱۱ مرکز است در پوشش محسوس و نامحسوس پلیس قرار دارند.

ویخاطرنشان کرد: طرح نوروزی پلیس تهران بزرگ از ۲۳ بهمن آغاز شده تا ۲۹ اسفند سال ادامه خواهد.

انتهای پیام/