خودکشی دختر جوان از بالکن خانه پسر عاشق پیشه را به دردسر بزرگی انداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، پسرجوان بعد از سه سال کش و قوس قضایی، از دست داشتن در مرگ مرموز دختر مورد علاقه اش تبرئه شد.

در بررسی های پلیسی روشن شد دختر جوان وقتی مهمان این پسر بود خودش را از بالکن خانه به پایین پرتاب کرده و جان سپرده است.

سقوط مرگبار دختر ۳۲ ساله از بالکن یک آپارتمان

رسیدگی به این پرونده از تابستان سال ۹۵ به دنبال سقوط مرموز یک دختر ۳۲ ساله به نام پریا از بالکن طبقه سوم یک آپارتمان در غرب تهران آغاز شد.

شواهد نشان می‌داد این دختر خودش را از بالکن به پایین پرت کرده و جان سپرده است.

جسد دختر جوان برای رازگشایی از مرگ او و با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس به تحقیقات میدانی پرداخت.

در بررسی ها روشن شد پریا از چندین سال قبل با یک پسر جوان به نام امیرحسین در رابطه بود و در غیاب پسر مورد علاقه‌اش ،خودش را از بالکن خانه او به پایین پرت کرد و جان سپرد.

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی علت فوت را خودکشی اعلام کرد پدر پریا از امیر حسین شکایت شد و وی را در مرگ دخترش مقصر دانست.

این پدر داغدیده به ماموران گفت :دخترم از ۱۰ سال قبل با امیرحسین در رابطه بود اما امیر حسین حاضر نبود با دخترم ازدواج کند.آن ها بارها با هم درگیر شده و امیرحسین چندین بار دخترم را به شدت کتک زده بود. پریا هربار می‌خواست رابطه‌اش را با او تمام کند امیرحسین با تهدید و کتک کاری دخترم را مجبور می کرد تا به رابطه اش را با او ادامه دهد.

پدر پریا ادامه داد : یک ماه قبل از مرگ دخترم نیز امیرحسین با دخترم کتک کاری کرده و وی را به شدت کتک زده بود. دخترم از امیرحسین ترس داشت و شک ندارم او در مرگ دخترم دست داشته است.

به دنبال اظهارات این مرد با دستور بازپرس امیرحسین به دادسرا فراخوانده شد. پسر جوان درباره مرگ دخترجوان گفت: من به پریا علاقه مند بودم اما شرایط مالی و خانوادگی ام طوری نبود که بتوانم با او ازدواج کنم، ما رابطه خوبی با هم داشتیم و هرگز با هم کتک کاری نکرده بودیم.آخرین بار پریا به خانه ام آمده بود و من در محل کارم بودم که دوستانم با من تماس گرفتند و گفتند پریا دست به خودکشی زده است.هنگامی که دختر مورد علاقه ام خودش را کشت من در خانه نبودم.

به دنبال اظهارات پسر جوان مدرکی علیه وی به دست نیامد و برایش قرار منع تعقیب صادر شد.اما پدر پریا به این قرار اعتراض کرد.

در دادگاه

بدین ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده پدر پریا به قضات گفت : امیرحسین دخترم را از بالکن خانه اش به پایین پرتاب کرده اما با صحنه سازی قصد داشته است تا از مجازات بگریزد.من برای او تقاضای مجازات دارم.

وقتی امیرحسین به دفاع پرداخت گفت: من عاشق پریا بودم.پدر پریا ادعا می کند من بارها او را کتک زده ام اما این ادعا دروغ است اگر قبلاً دخترش را کتک زده بودم، خودش در دعواهای ما دخالت می‌کرد.پریا به افسردگی مبتلا بود و چند بار او را به دکتر برده بودم. او تحت درمان قرار داشت اما گاهی اوقات حالش به شدت بد می شد.

بی گناهی

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و امیرحسین را تبرئه و برایش قرار منع تعقیب صادر کردند، اما پدر پریا بار دیگر به حکم صادر شده اعتراض کرد.

با این اقدام پرونده برای بررسی موشکافانه به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان نیز پس از بررسی مدرک های موجود در پرونده حکم بی گناهی پسر عاشق پیشه را تایید کردند.

انتهای پیام/