شرکت مترو با فعال کردن ورودی‌های از بازگشت شرکت کنندگان در مراسم تشییع سردار سلیمانی درآمد زایی کرد.

شاهکار مترو با فعال کردن گیت‌های ورودی/ درآمد زایی مترو در روزی که سفر با مترو رایگان بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، شرکت بهره برداری مترو تهران که قرار بود تا انتهای مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی به شهروندان صورت رایگان سرویس دهی کند پس از اتمام مراسم با فعال کردن ورودی‌های ایستگاه هزینه سفر را از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی اخذ کرد.

یکی از ایستگاه‌های پر تردد در این روز با توجه به نزدیکی به میدان آزادی ایستگاه استاد معین است که با فعال کردن ورودی‌ها و اخذ هزینه سفر از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی از سوی مسئولان ایستگاه مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورد.

این اولین بار نیست که شرکت بهره برداری مترو به تعهدات خود در رابطه با خدمت رسانی به مسافران عمل نمی‌کند و پیش‌تر نیز در روز‌های آلوده پایتخت قانون بلیت نیم بها را اجرا نکرد.

خبرنگار ما برای پیگیری علت اخذ وجه بلیت مترو از شرکت کنندگان در مراسم تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی  با فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تماس گرفت، که او پاسخگو نبود.

محسن محمدیان مدیر روابط عمومی و مرکز بین اللمل شرکت بهره برداری مترو در این رابطه گفت: وظیفه اطلاع رسانی بر عهده بنده است و برای اطلاع از چرایی اخذ وجه از شرکت کنندگان در مراسم تشییع با آقای فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تماس بگیرید.

مدیر روابط عمومی و مرکز بین اللمل شرکت بهره برداری مترو به محض اطلاع از پاسخگو نبودن مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با بیان این مطلب که “شما خبر اخذ وجه را بر روی خروجی خبرگزاری خود قرار دهید” به تماس خاتمه داد.

همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت (اتوبوسرانی) نیز قرار بود به شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی تا انتهای مراسم به صورت رایگان خدمت رسانی کند، با اخذ وجه بلیت سفر شرکت کنندگان در مراسم را غافلگیر کرد.

ماموران کنترل بلیت ایستگاه‌های بی ار تی با اعلام این نکته که سرویس دهی اتوبوسرانی تنها تا ساعت ۱۴ رایگان بود، مسافران را وادار به کارت زدن کردند.

این در حالی است که از ابتدا مشخص بود با توجه به حضور خیل مشتقان در مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این‌مراسم در ساعت ۱۴ پایان نمی‌یابد.

محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این باره گفت: اخذ هزینه سفر از شهروندانی در خطوطی غیر از مسیر برگزاری مراسم تشییع اخذ می شود.

مدیر شرکت واحد اتوبوسرانی به محض اطلاع از این نکته که از مسافران مسیر تشییع پیکر سردار سلیمانی نیز هزینه سفر اخذ می‌شود، گفت: پس از قطع تماس با شما، با پیمانکار مربوطه تماس می‌گیرم و موضوع را تذکر می‌دهم.

انتهای پیام/