محسنی بندپی با بیان اینکه ایران در میان ۴ کشور حادثه‌خیز دنیا قرار دارد، گفت: تلاش می‌کنیم مشکلات شهروندان را به حداقل میزان کاهش دهیم تا آن‌ها زندگی آرامی داشته باشند.

به گزارش پایان تیتر، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در رزمایش بزرگ طرح زمستانی تهران بزرگ که امروز (پنجشنبه ۲۹ آذر ماه) در بوستان ولایت برگزار شد، اظهار کرد: ما در کشوری قرار داریم که امکان وقوع حوادث طبیعی در آن بسیار بالا است، چراکه ایران در میان ۴ کشور حادثه‌خیز دنیا قرار دارد و ما از میان ۳۱ حادثه ظرفیت بروز ۲۵ حادثه را داریم.

استاندار تهران با تأکید بر اینکه تلاش می‌کنیم در این رزمایش با استفاده از همه امکانات در فصل سرما در خدمت مردم باشیم، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم مشکلات شهروندان را به حداقل میزان کاهش دهیم تا آن‌ها فصل سرما را با آرامش سپری کنند.

وی در ادامه با اشاره به توان عملیاتی آتش نشانی و پلیس راهور در اجرای طرح زمستانی گفت: اگر امروز می‌بینیم که شهرداری اعلام می‌کند که می‌تواند ۶ هزار لیتر آب را در یک دقیقه خارج کند و یا پلیس اعلام می‌کند که قادر به مدیریت ترافیک در شرایط لغزندگی راه‌ها است، همه این‌ها نشان از وفاق و همدلی در این طرح‌ها دارد.

محسنی بندپی در پایان ابراز امیدواری کرد که تهران الگویی برای سایر شهر‌های کشور شود.

انتهای پیام/