امروز با ورود سامانه بارشی جدید، بارندگی در استان های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، فارس و بوشهر شدت می گیرد.

به گزارش  پایان تیتر، بر اساس آخرین تحلیل های هواشناسی، امروز جمعه با ورود سامانه بارشی در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب ، نواحی غربی و مرکزی خلیج فارس، استان های واقع در دامنه های البرز غربی و زاگرس مرکزی، استان های فارس و بوشهر، رگبار باران، گاهی رعد و برق، وزش باد و نواحی مرکزی کرمان، شمال هرمزگان، شرق، شمال شرق ، بخش های مرکزی کشور و استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود.

این سامانه در روز شنبه تقویت شده و علاوه بر نواحی ذکر شده، بتدریج سواحل غربی خزر را در بر می گیرد.

شدت بارش در بعد از ظهر جمعه در نیمه جنوبی آذربایجان غربی، نیمه جنوبی آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، بخش غربی فارس، شمال بوشهر و شنبه در شمال شرق خوزستان، جنوب لرستان، نیمه غربی چهار محال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب کرمانشاه، نیمه شمالی استان های فارس و بوشهر، خراسان رضوی، برخی نقاط آذربایجان شرقی و غربی است.

از اواخر وقت شنبه از میزان فعالیت سامانه از سمت غرب کاسته شده و عمده فعالیت آن تا ظهر یکشنبه در شمال شرق کشور در استان های خراسان شمالی و رضوی، شرق سمنان و دامنه های البرز شرقی خواهد بود. لازم به ذکر است در این مدت بارش در ارتفاعات البرز غربی، مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی به صورت برف است. روزهای جمعه و شنبه خلیج فارس مواج و طوفانی است.آسمان غرب کشور امروز بارانی است/

آسمان غرب کشور امروز بارانی است/

آسمان غرب کشور امروز بارانی است/

 

انتهای پیام/