جانشین فرمانده ناجا با اشاره به رشد ۳۸ درصدی کشفیات موادمخدر در کشور گفت: مقابله جدی با اراذل و اوباش در دستور کار پلیس است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “قاسم رضایی”  در دیدار با آیت الله “عبدالکریم عابدینی” نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: نیروی انتظامی، یک سازمان پویا و زنده است و همیشه خود را در کسوت انقلاب، برای انقلاب، در خدمت انقلاب و در کسوت مردم، برای مردم و در خدمت مردم می داند لذا در تمام موقعیت های خدمتی، صادقانه ماموریت های خود را به انجام می رساند.

وی گفت: نیروی انتظامی در لباس سربازی است که ولی فقیه، فرمانده اش می باشد و این افتخار، خستگی ناشی از سختی ها را از بین می برد.  

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به سفرهای استانی اظهار کرد: خوشبختانه قزوین از استان های آرام و مذهبی است و این امر نشان از فهم مردم در تعامل با پلیس و خدمتگزاران خود با هدف حفظ آرامش جامعه است. مؤلفه های امنیتی در استان قزوین بالاست

سردار رضایی در ادامه عنوان کرد: استان قزوین تقریبا استانی است که مدیریت اجتماعی آن زیاد است و مولفه های حاکم این است که فهم مردم نقش علما و وحدت مسئولان موجب شده تاب اجتماعی و امنیتی در آن ایجاد شود. 

وی افزود: در کنار این موضوع اقدامات انتظامی و پیشگیرانه نیز موجب ایجاد امنیت شده و این استان نسبت به سایر استان ها جرایم پایینی دارد و در صورت ارتکاب جرم، سرعت عمل در کشف، بسیار بالاست.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بحث کشف مواد مخدر استان قزوین نسبت به عملکرد کشوری نسبت به پنج ماهه نخست سال گذشته دارای موفقیت بیش از ۵۰ درصدی بوده است.

سردار رضایی با اشاره به بحث سرقت اضافه کرد: سرقت دغدغه جدی ما بوده و بیش از ۴۰ درصد زندانیان را سارقان تشکیل می دهند. اگر زیرساخت‌های موجود در بحث معماری و ساخت و سازها درست شود مشکلاتی از این دست ایجاد نمی شود.

وی با اشاره به جرایم دیگر تصریح کرد: اراذل و اوباش دغدغه جدی ما پس از سرقت است. مردم انقلاب کردند تا آسایش و امنیت ریشه ای داشته باشند و با اطمینان می گوییم ایجاد امنیت پایدار در دستور کار جدی نیروی انتظامی قرار دارد. 

جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: مقابله با قاچاق و مواد و رعایت شئون اخلاقی هم از خدمات ماست اما اراذل و اوباش در دستور کار جدی نیروی انتظامی قرار دارد و در این مسیر باید منش راهبردی و مصون سازی و زیرساخت های لازم ایجاد شود تا نیروی انتظامی بتواند ماموریت های خود را به خوبی ارائه دهد.

سردار رضایی در بحث کشفیات مواد مخدر در سطح کشور بیان کرد: بیش از ۴۷۰ تن مواد مخدر  در کشور کشف شده که با رشد ۳۸ درصدی مواجه بوده و این امر نشان از هوشمندی پلیس در انجام مأموریت ها و وظایف محوله است.

*هیچ کشوری به اندازه ایران با وجود تهدیدهای پیرامونی امن نیست

وی با اشاره به امنیت پایدار در کشور اسلامی ایران اظهار کرد: هیچ کشوری در جهان به اندازه جمهوری اسلامی تهدیدات پیرامونی مرزی ندارد. به جهت آرمان عمیق مردم و انقلاب هر روز با هجمه های زیادی مواجه هستیم و عنایات الهی و تدابیر مقام معظم رهبری این تهدیدات را خنثی می کند و در مقابل همه تهدیدات، کشور ما با تلاش نیروهای امنیتی از ثبات ویژه ای در منطقه برخوردار است.

جانشین فرمانده ناجا عنوان کرد: همه مولفه های اسلامی در جامعه حاکم است و برآورد ما نشان می دهد در سطح کشور نسبت به سال های گذشته شور حسینی بسیار بالا بود. خوشبختانه مردم فهیم ایران بیش از ۹۶ درصد پروتکل ها را رعایت کردند و ان شاءالله این روند با همت مردم در کل جامعه تا نابودی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

این مقام ارشد انتظامی در پایان گفت: نیروی انتظامی امروز افتخار می کند که خادم مردم است و در دهه اول محرم بیش از ۸۰ درصد نیروی انتظامی در آماده باش کامل بود و افتخار ما سرباز ولایت و مطیع محض انقلاب بودن است و به فرموده رهبر معظم انقلاب؛ نیروی انتظامی نیرویی عظیم بوده و کارکنان آن مجاهدان فی سبیل الله هستند.

انتهای پیام/