رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: آخرین تلاش این نیروها که با نابود کردن هسته مرکزی در استان کرمانشاه همراه شد بسیار موفقیت آمیز بود و دستگیری بقایای آن ها نیز انجام شد.

به گزارش پایان نیوز، حسن سلیمانی در خصوص دستگیری عناصر فراری داعش در غرب کشور، اظهار داشت: وظیفه دارم که از نیروهای خوب، قدرتمند و آگاه اداره کل اطلاعات و نیروی انتظامی استان که بصورت شبانه روزی برای تامین امنیت استان کرمانشاه تلاش می کنند، کمال تشکر را به جا آورم.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نیروهای انتظامی و امنیتی کوشیده‌اند تمام توطئه ها، عناصر تکفیری و سایر گروه های ضد انقلاب را در منطقه با آگاهی و دانایی کنترل کنند تا گروه های تروریستی و تکفیری نتوانند در کشور نا امنی را به وجود آورند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: آخرین تلاش این نیروها که با نابود کردن هسته مرکزی در استان کرمانشاه همراه شد بسیار موفقیت آمیز بود و دستگیری بقایای آن ها نیز انجام شد.

وی افزود: این موفقیت را از طرف مجمع نمایندگان استان کرمانشاه به آن ها تبریک می گوئیم و برای آن‌ها از خدا توفیق می خواهم.

سلیمانی گفت: ضامن این انقلاب روح امام(ره)، خون شهیدان و ایثارگری همه دلسوزان نظام است که زیر سایه ولیعصر(عج) برای سربلندی این کشور تلاش می‌کنند تا به آرامش کامل در منطقه برسیم که این هدف یعنی آرامش در بین منطقه ای نا آرام رسیده ایم./

انتهای پیام