دستیار شخصی رئیس‌جمهور آمریکا به اتهام درز اطلاعات خانوادگی ترامپ به خبرنگاران، مجبور به استعفا شد.

به گزارش پایان تیتر به نقل از دیلی میل، مادلین وسترهات، دستیار شخصی دونالد ترامپ به اتهام افشای اطلاعات خانوادگی رئیس جمهور آمریکا در حضور خبرنگاران، مجبور به استعفا شد. مادلین وسترهات از روز نخست در دولت ترامپ حضور داشت.

دیلی میل به نقل از روزنامه «نیویورک تایمز» گزارش داد استعفای ناگهانی و غیرمنتظره وی پس از آن انجام شد که ترامپ فهمید وسترهات در اقدامی غیرمحتاطانه، جزئیاتی از زندگی خانوادگی و دفتر وی را در یک دیدار محرمانه با خبرنگاران و در زمانی که رئیس جمهور آمریکا در تعطیلات به سر می‌برد، فاش کرده است.

نیویورک تایمز به نقل از برخی منابع که نخواستند نامشان فاش شود اعلام کرد وسترهات امروز، جمعه اجازه بازگشت به کاخ سفید را ندارد.

طبق اعلام این روزنامه، وسترهات هم اکنون انفصال از خدمت شده است. دستیار ۲۸ ساله ترامپ، دسترسی بی سابقه‌ای به رئیس جمهور آمریکا داشت. در ماه فوریه، زمانی که برنامه شخصی ترامپ به بیرون درز کرد، مادلین وسترهات در توئیتر، آن را اقدامی شرم آور در راستای نقض اعتماد توصیف کرده بود.

گفتنی است پیش از آنکه مادلین وسترهات، دستیار شخصی ترامپ شود، به عنوان دستیار «کیتی والش» رئیس ستاد ملی حزب جمهوری خواه فعالیت می‌کرد.

انتهای پیام/