خانم دکتر داروساز وقتی به مهمانی هم دانشگاهی اش دعوت شد، نمی دانست توسط دو مرد شیطان صفت هدف نیت شیطانی قرار می گیرد.

میهمانی شوم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، شامگاه بیستم تیر امسال دختر جوانی به نام پریسا به پلیس آگاهی رفت و از هم دانشگاهی سابقش که وی را آزار داده بود، شکایت کرد .

پریسا گفت: من دکتر داروساز هستم و به تازگی درسم را تمام کرده ام .چند روز قبل یکی از هم دانشگاهی های سابقم به نام امیر با من تماس گرفت و گفت که یک مهمانی دوستانه ترتیب داده است. او مرا برای شرکت در مهمانی به خانه شان در زیباشهر دعوت کرد .

وی ادامه داد: چون امیر را می شناختم و می دانستم او هم دکتر داروساز است دعوتش را پذیرفتم و به خانه آن ها رفتم. امیر و دو نفر از دوستانش در خانه تنها بودند . او به من گفت دیگر دوستان مشترکمان تا دقایقی دیگر به خانه شان می آیند . می خواستم از خانه آن ها خارج شوم تا بعد از حضور دیگر مهمانان به آن جا برگردم اما امیر مانع شد. او که حال طبیعی نداشت ناگهان به سمت من حمله کرد و می خواست مرا آزار دهد که مقاومت کردم . به همین دلیل به شدت کتکم زد و سپس آزارم داد.

پریسا با گریه ادامه داد: یکی دیگر از دوستانش نیز که در خانه حضور داشت من را آزار داد اما دوست دیگرشان فقط شاهد ماجرا بود .

این دختر گفت : آخرشب بود که آن ها مرا تهدید به مرگ کردند و از من خواستند تا در این باره به کسی حرفی نزنم .سپس مرا رها کردند تا به خانه مان برگردم.

تایید پزشکی

با شکایت خانم دکتر جوان ،وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان در گزارشی اعلام کردند این دختر تحت آزار قرار گرفته است. با اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی، امیر ردیابی و بازداشت شد .

در دادگاه

آقای دکتر دیروز در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

در ابتدای جلسه پریسا روبه روی قضات ایستاد .این دختر ۲۷ ساله گفت : من نخبه داروسازی هستم و در یک سازمان دولتی کار می کنم اما این ماجرا تاثیر بدی در روحیه ام گذاشته است و باعث شده تا خانه نشین شوم. من در این مدت این ماجرا را از خانواده ام پنهان نگه داشتم و از ترس آبرویم نمی توانم حقیقت را به آن ها بگویم. من فرزند دوم خانواده هستم و خواهر و برادر دیگرم از این که می بینند به شدت به افسردگی مبتلا شده ام متعجب هستند .

وی ادامه داد: امیر و دوست وی بی رحمانه مقابل چشمان دوست دیگرشان مرا آزار دادند و شکنجه کردند. به همین دلیل برای آن ها تقاضای مجازات دارم.

سپس امیر که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد.این دکتر داروساز اتهامش را نپذیرفت و گفت: من پریسا را نمی شناسم و نمی دانم چه کسی او را آزار داده است .او دروغ می گوید به خانه ما آمده و تحت شکنجه قرار گرفته است .

با پایان دفاعیات این متهم، قضات دستور بازداشت دوست امیر را که متهم دیگر پرونده است صادر کردند.

قرار شد با دستگیری دومین متهم پرونده و تحقیق از وی،قضات درباره این پرونده حکم صادر کنند.

انتهای پیام/