بچه پولدارهایی که در بلوار اندرزگو، سعادت آباد و تهرانپارس رکوددار «دوردور» هستند خودروی شان توقیف می شود.

معاون آموزش پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بلوار اندرزگو، سعادت آباد و تهرانپارس بیشترین توقیف خودرو در حوزه دوردورهای شبانه را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص برخورد پلیس با خودروهایی که اقدام به دور دور می کنند اظهار داشت:توقیف خودروهای متخلف در محدودیت های کرونا یی شبانه در دستور کار پلیس است.

وی با اعلام این مطلب که بلوار اندرزگو و محدوده سعادت آباد رکورد دار توقیف توسط پلیس هستند تصریح کرد:بیشترین توقیف در اعمال قانون پلیس در طرح محدودیت تردد شبانه ( ۲۱ الی ۴ بامداد) متعلق به بلوار اندرزگو ، سعادت آباد و تهران پارس به خصوص در بحث دور دورهای شبانه بوده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و اجرای محدودیت ها و ممنوعیت های تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح، جدا از دوربین های های ثبت تخلفات که نسبت به رصد این تخلف فعال هستند همکاران من در سطح شهر نیز با تخلفاتی چون مخدوشی پلاک و دور دور های شبانه که با همین هدف به خصوص در مناطق اندرزگو، سعادت آباد، تهرانپارس و… اتفاق می افتد برخورد می کنند.

وی افزود:آمار پلیس نشان می دهد که بیشترین فراوانی توقیف نیز متعلق به دور دور های شبانه در محدوده های مذکور بوده است.

انتهای پیام/