اینستاگرام با افزودن ویژگی جدید به کاربران این اجازه را می‌دهد تا لیست اشخاصی که دنبال می‌کنند را بر اساس میزان برقراری ارتباط و دسته بندی کنند.

پایان تیتر: اینستاگرام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، اینستاگرام را می‌توان یکی از پرکاربرترین شبکه‌های اجتماعی فعلی دانست. روزانه افراد بسیار زیادی از این شبکه اجتماعی برای دیدن یا اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های جدید استفاده می‌کنند. رابط کاربری این نرم‌افزار به قدری جذاب است که تاکنون توانسته توجه افراد بسیاری را به خود جلب کند. حالا اینستاگرام یک قابلیت جدید را به برنامه خود اضافه کرده است که به کاربران این اجازه را می‌دهد تا لیست اشخاصی که دنبال می‌کنند را بر اساس میزان برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات دسته بندی کنند. گزینه‌های موجود در این قابلیت شامل ” بیشترین میزان نمایش در صفحه اول ” و ” کمترین میزان ارتباط ” می‌شوند که از این طریق کاربر می‌تواند روند نمایش پست‌ها در صفحه اول خود را انتخاب کند.

سخننان مسئولین این برنامه

مسئولین این شرکت در طی سخنان خود درباره این ویژگی جدید گفتند: ” هدف اصلی اینستاگرام آن است که کاربران به اشخاصی که دوست دارند و به آن‌ها اهمیت می‌دهند نزدیک‌تر شوند. ما می‌دانیم که روابط ممکن است با گذر زمان تغییر کند در نتیجه کاربر نیاز دارد تا کنترل کامل بر روی محتوای صفحات خود داشته باشد. ما می‌خواهیم شرایطی را فراهم کنیم که اگر کاربر محل زندگی را تغییر داد، فارغ‌التحصیل شد ویا یک هدف جدید در زندگی پیدا کرد، همواره بتواند به سادگی ارتباط خود را با گذشته خود حفظ کند، تنظیم کند و یا به کلی تغییر دهد”. این قابلیت برای افرادی که می‌خواهند تعداد دنبال کنندگان خود را کنترل کنند نیز بسیار فایده دارد.

پایان تیتر: اینستاگرام

گفتنی است که اینستاگرام اخیرا ویژگی به برنامه خود اضافه کرد که با استفاده از آن کاربران می‌توانند لیست دنبال‌کنندگان خود را بر طبق زمان آشنایی آن‌ها دسته بندی کنند. مسئولین این شرکت همچنین اعلام کرند که این قابلیت در مراحل اجرایی است و بر روی برنامه قرار گرفته، آن دسته از افرادی که هنوز از این ویژگی در برنامه خود برخوردار نیستند، پس از بروزرسانی برنامه خود می‌بایست آن را یک بار کامل ببندند و مجددا راه اندازی کنند. گفتنی است که این برنامه امکان دارد تا کمی دیرتر بر روی سیستم عامل‌های اندرویدی اجرا شود.

انتهای پیام/