دو واحد صنعتی بزرگ تولید چوب و ورق‌آلات ام‌دی‌اف و اچ دی‌اف با حضور رییس جمهور، در شهرک صنعتی سفیدرود در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایان نیوز ،  دو واحد صنعتی بزرگ تولید چوب و ورق‌آلات ام‌دی‌اف و اچ دی‌اف با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، روز پنج‌شنبه در شهرک صنعتی سفیدرود در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.

این طرح‌های صنعتی با تلاش‌های دولت تدبیر و امید و در راستای تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری درباره سیاست‌‌های اقتصاد مقاومتی، با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی و اشتغال‌زایی، ۶۰۰ نفری افتتاح شد.

مجتمع آرین تخته و آرین مریم دو واحد صنعتی هستند که با حضور رییس جمهور افتتاح شد. این دو واحد ۴۵۰ هزار متر مکعبی قادر به تولید ورق‌های ام‌دی‌اف، اچ دی‌اف، فیبر خام و روکش هستند.

کارخانه تولید ام‌دی‌اف آرین تخته به عنوان بزرگترین تولید کننده امی‌دی‌اف و اچ دی‌اف در کشور با بهره‌گیری از خلاقیت مدیران و جوانان ایرانی و همچنین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید تخته‌های فشرده چوبی فعالیت می‌کند.

فاز اول کارخانه با ظرفیت سالانه ۲۵۰ هزار متر مکعب تولید ام‌دی‌اف و اچ‌‌دی‌اف می‌تواند بخش بزرگی از نیاز داخلی کشور را تأمین کند.

کارخانه ام‌دی‌اف آرین مریم نیز بر مبنای بهره‌گیری از فناوری روز دنیا و تخصص و تجربه نیروهای توانمند بومی کشور، جهت تأمین نیاز کشور به تخته‌های فشرده چوبی طراحی شده است.

فاز اول این کارخانه با ظرفیت سالانه ۲۰۰ هزار متر مکعب تولید ام‌دی‌اف و اچ‌دی‌اف به منظور عرضه محصولی با کیفیت استاندارد به بازار، بهره‌برداری شد.

انتهای پیام/