جمعی از فعالان سیاسی امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور دیدار کردند.

به گزارش پایان تیتر، جمعی از فعالان سیاسی امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور دیدار کردند.

در این دیدار علی ربیعی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، الیاس حضرتی قائم مقام حزب اعتماد ملی، محمدرضا باهنر، احمد توکلی، اسدالله بادامچیان، محمد عطریانفر، محمدرضا سبحانی‌فر، علی یونسی، غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، عبدالحسین روح‌الامینی رئیس جبهه ایستادگی و دبیرکل جبهه پیشرفت و عدالت، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز، سید شهاب‌الدین صدر دبیر کل جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت و … حضور داشتند.

در این مراسم ده نفر از شخصیت‌های اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل در دیدار با رئیس جمهور به سخنرانی پرداختند.

در این جلسه اکثریت اصلاح‌طلبان در خصوص فاصله ایجاد شده بین دولت و اصلاحات انتقاد کردند و قدرت‌الله علیخانی از حسن روحانی به عملکرد برخی از وزرا انتقاد کرده است.

علیخانی در این جلسه گفته که چرا برخی از وزرا باید در دولت جا داشته باشند در حالیکه ناتوان هستند و باید در مورد آن‌ها فکری کرد.

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم نیز برخی از مشکلات اقتصادی در کشور به دولت یادآور شد و درباره قیمت سوخت نکاتی را مطرح کرد.

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران نیز در ارتباط با احضار برخی افراد به نهاد‌های مختلف انتقاد کرده است.

الیاس حضرتی نیز در این جلسه در خصوص حصر صحبت کرده است و از دولت خواسته که در خصوص ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات و حصر سران فتنه اقداماتی را صورت دهد.

حداد عادل، حسین مظفر، فیاضی، زهرا ساعی و روح‌الامینی نیز از دیگر سخنرانان این ضیافت افطاری بودند.

انتهای پیام/