رئیس پلیس فتا ناجا، از مجموعه شرکت ایده گزین ارتباطات روماک (اسنپ) که در حوزه خدمات تاکسی اینترنتی کشور مشغول به فعالیت هستند، بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سردار ” وحید مجید ” از مجموعه شرکت ایده گزین ارتباطات روماک (اسنپ) که در حوزه خدمات تاکسی اینترنتی کشور مشغول به فعالیت هستند، بازدید کرد.

رئیس پلیس سایبری کشور در حاشیه این دیدار، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد کلیه شرکت های حمل و نقل در کشور در شفاف سازی هزینه سفرها  کاهش هزینه سفر، افزایش امنیت سفرها و رونق کار آفرینی در ایران، به کارگیری نخبگان کشور را از عمده مزیت های برتر کسب و کارهای اینترنتی در کشور برشمرد.

این مقام ارشد انتظامی به صاحبان استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی در تمامی حوزه های خدماتی، توصیه کرد: با توجه به حجم بالای اطلاعات کاربران در سرور این شرکت ها، همواره در حفاظت و ارتقاء امنیت داده ها و اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران تلاش  و نقش موثری در ارتقاء سطح آگاهی و دانش عمومی شهروندان از آسیب ها و تهدیدات محتمل در استفاده از کسب و کارهای اینترنتی ایفا کنند.

رئیس پلیس فتا ناجا در خاتمه این دیدار با تبیین نقش این پلیس در حمایت مستمر بر کسب و کارهای اینترنتی، یکی از اولویت های ماموریتی پلیس فتا را بازدید و نظارت بر تمامی کسب و کارهای اینترنتی در کشور برشمرد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

انتهای پیام/