پایان تیتر: آبی نیست

فیلم کوتاه « آبی نیست » در مهمترین حضور جهانی خود به عنوان تنها نماینده ایران، به بخش مسابقه معتبرترین جشنواره بین المللی فیلم در حوزه آب و مسائل مربوط به آن، جشنواره بین المللی فیلم کوتاه we art water اسپانیا راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، این جشنواره هر دو سال یکبار برگزار می شود و بهترین فیلمهای تولید شده در حوزه آب را انتخاب می کند . فیلم کوتاه آبی نیست در دو بخش بهترین فیلم کوتاه داستانی و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران نامزد دریافت جایزه شده است.
برای اینکه فیلم در بخش نگاه تماشاگران حائز‌ رتبه شود باید تعداد رای هایش بیشتر از بقیه رقبا باشد و علاقمندان می توانند به سایت جشنواره رفته و به فیلم آبی نیست رای‌‌بدهند.

فیلم کوتاه ” آبی نیست” به نویسندگی و کارگردانی  نوح امانی فعال انجمن سینمای جوانان تهیه و تولید شده است.

جواد ربانی، شوکا امانی، تکتم صنعتگر، سینا امانی، امیرعباس امانی و امیرحسین امانی بازیگری این فیلم را بر عهده دارند و نوید آقایی، یاشار ابراهیمی، آیدین پرهیزی، ناصر فکور، علیرضا کامیابی و مهدی طیوری از دیگر عوامل فیلم کوتاه “آبی نیست” هستند.

نوح امانی، کارگردانی، فیلم های کوتاه “چرخش زمان” ، “آبی نیست”، “یک کلمه”، حضور در جشنواره های مختلف داخلی و کسب جوایز مختلف، دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه اسماعیلیه مصر، جشنواره های مختلف داخلی و کسب جوایز مختلف، سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان بنگلادش ، شرکت در مرحله فینال دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودکان هندوستان ، سومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودکان یونان در سال ۲۰۲۰ تاکنون و حضور در بیش از بیست فیلم کوتاه و مستند تلویزیونی به عنوان صدابردار و دستیار صدا و… را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/