سفیر کشورمان در لندن گفت: رویال میل با صدور اطلاعیه‌ای رسما اعلام کرد مشکلات اجرایی، فعالیت‌های پستی به ایران رفع می‌شود.

به گزارش پایان تیتر، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امشب (جمعه) در توئیتی نوشت: «رویال میل با صدور اطلاعیه‌ای رسما اعلام کرد که با رفع مشکلات اجرایی، فعالیت‌های پستی به ایران از سر گرفته می‌شود.»
اداره پست «رویال میل» انگلیس اخیرا اعلام کرد که از اول ماه می‌ارسال تمامی بسته‌های پستی به مقصد ایران را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.
وی افزود: «آنچه در دوره پیگیری‌ها ناراحت کننده بود، این بود که برخی شبکه‌های فارسی زبان بی توجه به مشکلات مردم، با نگاهی سیاسی از قطع این خدمات به عنوان عامل فشار بر دولت خوشحال بودند.

لازم به ذکر است، حمید بعیدی‌نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن ۲۳ فروردین ماه در صفحه توئیترش در این باره، نوشت: «پیگیری انجام شده نشان داد که وزارت خارجه و شرکت پست انگلیس خود از بیانیه این شرکت خدمات رسانی شوکه شده اند. آن‌ها قول داده‌اند که با جدیت به دنبال اصلاح فوری این تصمیم هستند.»

همچنین، حمید بعیدی‌نژاد» سفیر ایران در لندن ۲۸ فروردین سالجاری هم در صفحه توئیترش نوشت: «شرکت پُستی رویال میل Royal Mail طی اعلامیه جدیدی اعلام کرد که ارسال نامه‌ها به مقصد ایران را قبول می‌کند و ارسال بسته‌های پُستی از انگلیس به مقصد ایران را «در آینده بسیار نزدیکی» از سر خواهد گرفت.

انتهای پیام/