شهردار تهران گفت: در آینده نزدیک چهره شهر در حوزه زیباسازی، نظافت، نوسازی و بهسازی تغییر خواهد کرد.

پایان تیتر: علیرضا زاکانی شهردار تهران

به گزارش پایان تیتر، علیرضا زاکانی روز چهارشنبه در همایش ائمه جماعات مساجد تهران اظهار داشت: در شهرداری به دنبال پیاده‌سازی اهداف انقلاب اسلامی در شهر هستیم؛ به عنوان مثال، اگر عدالت یکی از شعارهای انقلاب است ما نیز تلاش کردیم در تهران از تبعیض کاسته و فاصله خدماتی شمال تا جنوب تهران را کم کنیم.

وی‌ تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب، تهران را به مثابه یک کشور می‌دانند که نماد کارآمدی نظام اسلامی است‌. در تهران هدف ما بازگشت به اصل انقلاب با اولویت تحقق آرمان‌های آن است و در این مسیر بر روحانیت و پرچمداری آنها تکیه می‌کنیم.

زاکانی ادامه داد: در آینده نزدیک چهره شهر در حوزه زیباسازی، نظافت، نوسازی و … تغییر خواهد کرد. در کنار این تغییرات چاره‌ای نداریم جز این که تحول کالبدی شهر را مد نظر قرار دهیم، در این تحول نیز محوریت با مساجد است. همچنین، تلاش می‌کنیم میان مدارس و خانواده‌ها یک پیوستگی با محوریت مساجد ایجاد کنیم.

شهردار تهران با اشاره به وجود روحیه دین‌داری در میان مردم گفت: برخلاف تبلیغات دشمنان جامعه ما دین‌دار است. دیروز جمعیت مشارکت کننده در طرح نماز جماعت و افطاری ساده به دو هزار نفر رسید.

منبع : ایرنا

انتهای پیام/