مرد جوان در نقش مسافرکش در جنوب تهران زنان را سوار بر خودرویش کرده و در اتوبان قم هدف نیت شوم خود قرار می داد.

به گزارش پایان تیتر، سرهنگ کارآگاه “علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی ، گفت : در اواخر آذر ماه سال گذشته پرونده های مشابهی مبنی بر آزار و اذیت تعدادی از بانوان جوان توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ از دادسرای امور جنایی ناحیه ۲۷ تهران برای رسیدگی تخصصی به اداره ۱۶ پلیس آگاهی ارجاع شد.

پایان تیتر: آزار و اذیت

وی عنوان کرد: شاکیان پس از مراجعه به اداره ۱۶پلیس آگاهی، در اظهارهای مشابهی به کارآگاهان گفتند: در ساعات میانی شب ( ۱۹-۲۲) برای رفتن به منزل از محدوده های مترو نواب و یا میدان راه آهن به مقصد نازی آباد سوار یک دستگاه خودروی سواری پژو شدیم که راننده آن فردی جوان حدوداً ۳۰ ساله بود که پس از طی مسافتی راننده از میانه راه به سمت اتوبان قم تغییر مسیر داده و به زور و تهدید با سلاح سرد آنان را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.

شاکیان اظهار داشتند: چون شیشه های ماشین دودی بود هرچه فریاد و کمک می خواستیم کسی متوجه نمی شد و پس از آزار و اذیت، ما را در کنار اتوبان رها کرده است. شماره پلاک را سریع برداشتیم، چون هوا تاریک بود متوجه رنگ خودرو اینکه نوک مدادی یا مشکی بوده یا پژو پارس یا ۴۰۵ بوده، نشدیم.

این مقام انتظامی ابراز داشت: کارآگاهان در تحقیقات پلیسی و پایش پلاک های اعلامی موفق به شناسایی فردی سابقه دار و یک دستگاه پژو پارس نقره ای رنگ شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی متهم در یکم مرداد ماه در محدوده افسریه در حالی که سوار بر خودرواش بوده، دستگیر و به اداره ۱۶ منتقل شد.

وی با اشاره با اینکه متهم پس از مواجهه حضوری چاره ای جز به اعتراف نداشت و جرم های ارتکابی اش اعتراف کرد، گفت: متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار دارد.

انتهای پیام/