فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری اعضای یک باند سابقه‌دار و حرفه‌ای که از اهالی استانی دیگر بودند در این شهرستان خبر داد و گفت: برابر بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد روی گوشی یکی از سارقان در مدت پنج ماه یک‌هزارو ۶۲۱ سیم‌کارت فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، محمدرضا ایران‌نژاد اظهار داشت: در پی وقوع چهار فقره سرقت منزل در یکی از خیابان‌های این شهرستان بلافاصله محدوده‌های وقوع سرقت تحت پوشش گشت‌های محسوس و نامحسوس قرار گرفت که خوشبختانه با اطلاعاتی که مردم در اختیار پلیس قرار دادند محل اختفای سارقان مشخص شد.

فرمانده انتظامی سیرجان افزود: در ادامه تیم گشت نامحسوس دو نفر را هنگام پرسه‌زنی با خودروی پراید دستگیر و از خودروی آنها چهار عدد کیف و مقدار زیادی طلا پیدا کردند که با اقدامات پلیسی چند نفر دیگر مرتبط با این دو نفر شناسایی و دستگیر شدند و یک خودرو از آنها توقیف شد.

وی گفت: در ادامه نیز چند نفر از افراد مرتبط با این سارقان که در شهرستان شهربابک مخفی شده بودند به دام قانون افتادند و در مجموع هشت نفر که همگی اهل یکی از استان‌های غربی کشور بودند، دستگیر شدند.

ایران‌نژاد تصریح کرد: پلیس آگاهی در حال تکمیل تحقیقات است و به احتمال فراوان تعداد زیادی از سرقت‌های منزل در سیرجان و دیگر شهرستان‌ها توسط این باند انجام گرفته است.

وی افزود: برابر بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد بر روی گوشی یکی از سارقان در مدت پنج ماه یک‌هزارو ۶۲۱ سیم‌کارت فعال شده است.

فرمانده انتظامی سیرجان همچنین از کشف پوشاک قاچاق در سیرجان خبر داد و گفت: در محور سیرجان به بندرعباس یک دستگاه کامیون که حامل پوشاک قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال بود توقیف شد.

انتهای پیام/