پورعلی مطلق گفت: در سومین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ ۲۴ نفر ثبت نام کردند.

به گزارش پایان نیوز ،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور،‌ پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در سومین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ ۲۴ نفر ثبت نام کردند.

وی افزود: از این ۲۴ نفر،‌ ۳ نفر در وزارت کشور و ۲۱ نفر در حوزه های انتخابیه و در مجموع؛ ۱۲ نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، ۳ نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس، ۵ نفر برای حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر و ۴ نفر برای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ثبت نام کردند.
ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان از هشتم اسفند ماه شروع شده و تا ۱۴/۱۲/۹۵ به مدت هفت روز در وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.
انتهای پیام/