سرپرست فرمانداری اهواز از بارش های شدید در روزهای آینده و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی معابر در استان و آماده باش تمام دستگاه ها خبر داد.

به گزارش  پایان نیوز ، نبی‌الله خون‌میرزایی اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر بارش‌های رگباری و شدید، احتمال جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر در روزهای چهارشنبه هفته جاری تا یکشنبه هفته بعد، صبح امروز جلسه ستاد مدیریت بحران اهواز تشکیل و بر آماده باش تمام دستگاه‌ها و نهادهای شهرستانی تاکید شد.

وی افزود: در حال حاضر کمیته بحران، فرمانداری، شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اهواز در آماده‌باش کامل هستند و در این مدت هیچ مدیری اجازه خروج از شهرستان را ندارد و مرخصی تمام دستگاه‌های شهرستان در این روزها لغو می‌شود.

خون میرزایی تصریح کرد: با توجه به حضور مسافران و مهمانان نوروزی در سطح شهرستان و موج دوم سفرهای نوروزی و در پیش رو قرار داشتن روز طبیعت، تمهیدات لازم جهت اسکان مهمانان نوروزی فراهم شده است.

سرپرست فرمانداری اهواز بیان داشت: به اندازه کافی فضای آموزشی خالی جهت اسکان مسافران نوروزی وجود دارد و نخواهیم گذاشت که بارش‌های شدید و آبگرفتگی معابر موجب آزار مسافران شود.

وی اذعان کرد: در کمیته مدیریت بحران شهرستان مقرر شده که شهرداری‌های مناطق مختلف اهواز و همچنین شرکت آب و فاضلاب اهواز در روزهای آتی کاملا در حالت آماده‌باش قرار داشته باشند و در صورت آبگرفتگی معابر سریعا نسبت به جمع‌آوری آبهای سطحی و دفع فاضلاب اقدام کند.

انتهای پیام/گ