در شبکه ملی اطلاعات هیچ محدودیتی برای دسترسی کاربران به اطلاعات و خدمات وجود ندارد.

به گزارش پایان نیوز؛ محمود واعظی در آئین رونمایی از مرحله نخست شبکه ملی اطلاعات که صبح امروز در وزارت ارتباطات برگزار شد، افزود: کاربران پس از این، اطلاعات و خدمات را با کیفیت بهتر، سرعت بالاتر و تعرفه کمتر دریافت خواهند کرد.شبکه ملی اطلاعات محدودیت ایجاد نمی کند
وی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: بهره برداری از شبکه ملی اطلاعات یک توفیق است که فقط مربوط به ما نمی شود بلکه همه فعالان این عرصه، چه خصوصی و چه دولتی، در این توفیق شریک هستند.
واعظی افزود: شبکه ملی اطلاعات یک محصول جمعی است که با حضور همه فعالان و بخشهای خصوصی و دولتی تکمیل خواهد شد و لازم است از همه آنها که ما را یاری رساندند تقدیر و تشکر کنم.
وی در ادامه به نقش شورای عالی فضای مجازی در این دستاورد مهم پرداخت و گفت: نقش مثبت مرکز ملی فضای مجازی در برگزاری جلسات و اخذ تصمیمات و شورای عالی فضای مجازی به خاطر اخذ تصمیمات نهایی، تقدیر و تشکر می کنم
وزیر ارتباطات این دستاورد را فقط محدود به دولت ندانست و افزود: دولت، مجلس، شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی در این زمینه بسیار موثر بودند.
واعظی با تاکید دوباره بر مهمترین ویژگی این شبکه گفت: در شبکه ملی اطلاعات هیچ محدودیتی برای دسترسی کاربران به اطلاعات و خدمات وجود ندارد و کاربران پس از این اطلاعات و خدمات را با کیفیت بهتر، سرعت بالاتر و تعرفه کمتر دریافت خواهند کرد.
وی در ادامه سخنان خود با تقدیر از نقش بی بدیل مقام معظم رهبری در این مهم افزود: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری راه اندازی شبکه ملی اطلاعات بوده و هست و ما در راستای این مطالبه مهم حرکت کردیم تا آن را به بهترین نحو محقق سازیم.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ واعظی در پایان با تقدیر از شرکت زیرساخت که در سال ۹۵ با وجود کاهش درآمد به نفع کاربران عمل کرد گفت: شرکت زیرساخت با گذشتن از درآمد خود زمینه را برای دسترسی ارزانتر مردم فراهم کرد که جای قدردانی و سپاس دارد./
پایان پیام