نماینده مردم خمینی شهر گفت: در روزهای گذشته و پس از اعلام گزینه‌های پیشنهادی از سوی رئیس جمهور پیامک‌های بسیاری در حمایت از دژپسند و علی‌الخصوص شریعتمداری برای نمایندگان ارسال می‌شود.

به گزارش پایان تیتر، محمدجواد ابطحی نمانیده مردم خمینی شهر ، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس  اظهار کرد: رایزنی درباره تعیین صلاحیت وزرای معرفی شده در جلسات فراکسیونها همچنان ادامه دارد، اما به نظر می‌رسد که نمایندگان قصد دارند تا با ارائه کارت سبز به دولت کاری کنند که دولت کم‌کاری‌هایش را بر گردن مجلس نیندازد.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که رحمانی شانس بسیاری برای بدست آوردن رأی اعتماد دارد، چرا که سابقه سه دوره حضور در کمیسیون صنایع را دارا بوده و همچنین ارتباط خوبی با نمایندگان دارد.

ابطحی درباره گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: اسلامی هرچه که باشد از آخوندی بهتر بوده و عملکرد بهتری خواهد داشت.

وی درباره گزینه پیشنهادی درباره گزینه پیشنهادی برای وزارت راه و تعاون اظهار کرد: شریعتمداری انگیزه کافی برای تصدی در وزارت کار را ندارد، چرا که این وزارتخانه گستردگی بیشتری نسبت به وزارت صمت دارد؛ از طرفی اختاپوس‌هایی که در وزارت کار هستند، نخواهند گذاشت که وی به درستی کار کند، مگر آنکه باج بدهد.

ابطحی در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته و پس از اعلام گزینه‌های پیشنهادی از سوی رئیس جمهور پیامک‌های بسیاری در حمایت از دژپسند و علی‌الخصوص شریعتمداری برای نمایندگان ارسال می‌شود.

انتهای پیام/