۲ زورگیرجوان که سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ پا به فرار گذاشته بودند با شلیک های پلیس زمینگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: ساعت ۲۰ شب گذشته ۱۰ آذرماه ماموران واحد گشت انتظامی کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در حال گشت زنی در حوالی میدان بهشت بودند که متوجه شدند دو مرد جوان تردد شهروندی را متوقف و در حال زورگیری هستند.

زورگیران پژو سوار

وی عنوان کرد: بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان انجام و سارقان که متوجه حضور ماموران در نزدیکی خود شده بود، سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ که در همان نزدیکی به صورت روشن متوقف شده بود، شدند و به سرعت از محل گریختند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه متهمان توجهی به هشدارهای پلیسی نمی کردند، افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز در نهایت خودروی سارقان با شلیک پلیس به لاستیک خودرو متوقف و هر دو سارق دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو تعدادی اموال سرقتی از قبیل تلفن همراه، ساعت مچی وجوه نقد و غیره به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد، گفت: هر ۲ متهم به کلانتری نازی آباد انتقال و در بازجویی های پلیسی به ۷۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر و با استفاده از سلاح سرد و زورگیری معترف شدند.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان در دستور کار ماموران این کلانتری قرار دارد.

انتهای پیام/