شکل صورت، اولین نکته‌ای است که در هنگام تعبیر چهره باید به آن دقت کرد، فرم کلی صورت و شکل هندسی آن برخی ویژگی‌های فردی را لو می‌دهد.

به گزارش  پایان تیتر، بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آن‌ها تست روانشناسی است؛ این تست‌ها درک شما از زندگی را آشکار می‌سازد و به شما کمک می‌کند تا با شناختی عمیق ارزش‌های ذاتی خود را بشناسید.

در این خبر به سراغ فرم صورت افراد رفته‌ایم؛‌ شکل صورت، اولین نکته‌ای است که در هنگام تعبیر چهره باید به آن دقت کرد. جالب است بدانید که فرم صورت شخصیت درونی را بر ملا می‌کند، با پاسخ دادن به تست پایین می‌توانید به شخصیت درونی‌تان پی ببرید.

فرم صورت شما چگونه است؟

  • دراز و کشیده
  •  گرد
  •  مربعی
  •  پهن

 

پایان تیتر: فرم صورت

صورت دراز و کشیده: افرادی که این صورت را دارند معمولا صبر و تحملی بالا دارند و توانایی حل مشکلات در آن‌ها بیشتر است. جذابیت و خوش‌ترکیب بودن افراد با چنین صورتی نشانگر این است که آن‌ها معمولا کار‌های خود را نیمه‌تمام رها نمی‌کنند و عادت به انجام امور به شکل تمام و کمال دارند.

صورت مربعی: سخت‌کوش، طرفدار استقلال فردی و فردگرایی، سخت‌کوشی برای دستیابی به آرزوها، زیرکی و فعال بودن از ویژگی‌های این افراد است.

 صورت پهن:  دانا و مهربان، این‌گونه اشخاص بردبار و مهربان هستند، معمولا افراد درس خوانده و روشنفکر به حساب می‌آیند.

 صورت گرد:  پرانرژی، این شکل دلالت بر امیدواری، زنده‌دلی و انرژی دارد. این افراد می‌توانند اتاقی دلگیر و ساکت را به بمبی از خنده و شادی تبدیل کنند.

انتهای پیام/