طالع بینی امروز به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. با این بخش از پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر همراه باشید تا از طالع امروز ماه تولدتان باخبر شوید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که فکر می کنید همه چیز دست به دست هم داده‌اند تا شما را ناراحت کنند ولی این طرز فکر شما اشتباه است. باید که ذهن خود را خالی از هرگونه بدبینی و افراد بی‌ارزش نمایید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز تنها زمانی که آرامش خاصی دارید و یا احساس می‌کنید ذهنی باز دارید، گفت و گو کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد برای رساندن پیام خود، امروز از نوشتن کمک بگیرید این روش باعث می‌شود که طرف‌مقابل با خواندن درخواست شما، حالت دفاعی به خود نگیرد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که امروز با تأیید و ستایش عزیزان تان ، تحولی شگرف و اساسی در آنها ایجاد کنید و قدردان خوبی‌هایشان باشید .

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد با بزرگ‌نمایی ویژگی‌های مثبت دوستان و عزیزان شاهد بهتر و بیشتر شدن آن ویژگی‌ها در آن‌ها باشید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز برای این‌که یارتان با شما روراست باشد درکش کنید و برای افکار و احساساتش ارزش قائل باشید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید لحظاتی از امروز را با یارتان به مرور خاطرات شیرین و زیبای گذشته اختصاص دهید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که باید هنگام خواب، جنگ را تمام و صلح کنید. از یادآوری روزی که گذشت و اتفاقات بد آن جدا بپرهیزید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد گاهی از روی حسن‌نیت بی‌ملاحظه به دیگران اعتماد می‌کنی؛ اما باید مراقب باشی که دیگران از این رفتار سوءاستفاده نکنند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده است بهتر است با واقعیت‌ها روبرو شوی و از اطرافیان و دوستانت شناخت دقیق‌تری داشته باشی.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد بیشتر مراقب سلامتی خود باش و از توان خود به اندازه استفاده کن. خود را آنچنان فرسوده نکن که از پا درآیی؛ زیرا هنوز راه درازی در پیش است و کارهای زیادی برای انجام دادن داری.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که با آدم‌های شاد و پرهیجان رفت‌وآمد کنید. به جاهای سرگرم‌کننده بروید و کارهای بکنید که علاقه دارید. هرکاری را که در تغییر روحیه‌تان موثر است، انجام دهید.

انتهای پیام/