سردار رحیمی از اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد تا ساعت ۱ ظهر در روز‌های پنجشنبه خبر داد.

به گزارش پایان تیتر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه بیست و دومین مرحله از اجرای طرح رعد اظهار کرد: در این مرحله از طرح رعد، ۲۹۰ حکم قضایی اجرا شد و ۶۸۷ نفر از سارقان، مالخران و … دستگیر شدند.

سردار رحیمی افزود: در این طرح ۸۵۱ پرونده تشکیل و ۱۲ هزار و ۶۱۵ کالای مسروقه کشف و ضبط شدند.

وی با بیان اینکه ۲۴ باند سارق متلاشی شدند، اضافه کرد: ارزش اموال سرقتی  در این طرح ۱۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز‌های پنجشنبه تا ساعت ۱۳گفت: این طرح با توجه به بالا رفتن حجم ترافیک شهری توسط پلیس اجرا خواهد شد.

سردار رحیمی ادامه داد: با آغاز خرید‌های عیدانه شهروندان تهرانی، حجم ترافیک پایتخت افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در هفته جاری ۲۰ نفر از دلالان ارزی توسط پلیس دستگیر شدند، اظهار کرد: تاکنون ۱۹۰ نفر از دلالان ارزی دستگیر شده‌اند و در زندان‌ها هستند.

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد: امروز فقط صرافی‌های مجاز درحال فعالیت هستند؛ چرا که پلیس تمام صرافی‌های غیر مجاز را شناسایی و پلمپ کرده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بازار دلالان ارز در خیابان فردوسی و سبزه میدان منهدم شده است، اظهار کرد: اگر پلیس باز هم با فعالیت دلالان ارزی مواجه شود، قطعا آن‌ها را دستگیر خواهد کرد.

وی درباره مبارزه با قاچاق کالا نیز گفت: ۱۳۳ هزار مورد کالای قاچاق در طول طرح رعد ۲۲ توسط پلیس کشف شد و ۵۵ نفر دستگیر و ۸ باند قاچاق کالا منهدم شدند که ارزش مالی این کالا‌ها ۴ میلیارد تومان برآورد شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: در این مرحله از اجرای طرح رعد ۵ قبضه سلاح گرم و ۴۶ قبضه سلاح سرد کشف شد و ۱۲ نفر از حاملان سلاح دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه ۵۰ هزار نوع موادمحترقه کشف شده است، افزود: ۱۲ هزار اقلام ضدفرهنگی نیز توسط پلیس کشف شده است.

سردار رحیمی درباره کشفیات موادمخدر نیز گفت:  ۳۲۲ کیلوگرم انواع موادمخدر در قالب ۶ باند توزیع کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/