فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در استان تهران گفت: مردم امروز حجت را بر مسئولان تمام کرده و برگ زرینی در زمینه مسئولیت‌پذیری اجتماعی به ثبت رساندند.

پایان تیتر: دکترعلیرضازالی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلان شهر تهران در اخبار شبکه ۵ اظهار کرد: امروز یک حماسه بزرگ مدنی در سطح شهر تهران رقم خورده و یک برگ زرین دیگری در زمینه مسئولیت پذیری اجتماعی مردم استان تهران به ثبت رسیده است؛ همچنین امروز با کار خوب مردم تهران حجت را بر مسئولان تمام کردند و منتظر تصمیمات علمی، کارشناسانه و قاطع مسئولان هستند.

او ادامه داد: مردم منتظر تصمیمات راهبردی مبنی بر استفاده از نظرات کارشناسان حوزه سلامت هستند و یکی از این آثار مدیریت درست در تقابل با اپیدمی شیوع بیماری است؛ زیرا دیگر با یک نگاه تسامح و سهل انگارانه نمی‌توان کار‌های خوبی را انجام داد و آرایش اقدامات باید بر اساس تصمیم‌های درست و عالمانه باشد.

زالی با اشاره به اینکه امروزه برخی از جان بر کفان در حوزه سلامت در راه مقابله با کرونا و مراقبت از بیماران به شهادت رسیدند و مردم هزینه‌های اقتصادی در چنین شرایطی متحمل شده اند، افزود: هرگونه خلل در تصمیمات عالمانه و نظرات کارشناسان همگی نتایج خوبی را به دست نمی‌آورد و ما باید از هرگونه شتابزدگی و تصمیم غیر عالمانه پرهیز کنیم، زیرا این گونه کار‌ها باعث شده در چنین شرایطی بار سنگینی برای ما ایجاد می‌کند.

او بیان کرد: طولانی شدن فرآیند تقابل با ویروس کرونا به مردم و به خصوص قشر کم برخوردار آسیب می‌زند و باید بسته‌های حمایتی ویژه برخی از کسب و کار‌ها و خرد کاسبی‌ها در چنین شرایط بحرانی در نظر گرفته شود. باید برنامه‌های مستمر را به خصوص برای قشر کم برخوردار داشته باشیم.

انتهای پیام/