با تصمیم رئیس قوه قضاییه، رئیس سازمان پزشکی قانونی تغییر کرد و شجاعی جای خود را به مسجدی داد.

به گزارش  پایان تیتر، در ادامه تغییر و تحولات در قوه قضاییه، شجاعی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور نیز از این سازمان خداحافظی کرد.

بر این اساس با حکم حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس قوه قضاییه، عباس مسجدی آرانی جای شجاعی را گرفت.

متن حکم انتصاب مسجدی به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر عباس مسجدی آرانی

نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور منصوب می‌شوید تا با همکاری پزشکان و کارکنان محترم سازمان و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها نسبت به اجرایی نمودن رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های راهبردی قوه قضاییه به ویژه در دوره تحول اقدام نمایید.

لازم است از خدمات جناب آقای دکتر شجاعی در مدت مسئولیت تقدیر و تشکر نموده و دوام توفیقات جنابعالی و ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.»

سید ابراهیم رئیسی
«رئیس قوه قضاییه»

بر اساس این گزارش، عباس مسجدی آرانی پزشک و متخصص روانشناسی بالینی و عضو هیئت علمی و مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

همچنین مسجدی معاون اداری – مالی و مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور، بازرس کل امور بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور، مشاور وزیر بهداشت در دولت نهم و دهم، رئیس کمیته روان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور را نیز در تجربه کاری خود دارد.

انتهای پیام/