پسر ارشد ترامپ و همسرش با انتشار بیانیه‌ای، اعلام کردند که با وجود داشتن ۵ فرزند پس از ۱۲ سال زندگی مشترک تصمیم به جدا شدن گرفته‌اند.

به گزارش پایان تیتر، رسانه‌های آمریکایی از مراجعه عروس ارشد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به دادگاه نیویورک برای ثبت درخواست طلاق خبر دادند.

روزنامه نیویورک دیلی نیوز در این رابطه گزارش داد «ونسا» عروس ارشد ترامپ و همسر دونالد ترامپ جونیور روز گذشته (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۶) برای طلاق به دادگاه نیویورک مراجعه کرده است.

اندکی پس از اعلام این خبر، این دو با انتشار بیانیه‌ای تایید کردند که با وجود داشتن ۵ فرزند پس از ۱۲ سال زندگی مشترک تصمیم به جدا شدن گرفته‌اند.

درخواست طلاق عروس ارشد ترامپ یک روز پس از آن صورت گرفت که رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند بازپرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا برای مسئولان سازمان ترامپ که توسط پسر ارشد ترامپ اداره می‌شود، احضاریه فرستاده است.

دونالد ترامپ جونیور خودش نیز از ماه‌ها قبل یعنی زمانی که ملاقات محرمانه او با یک وکیل روس در زمان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا فاش شد، درگیر پرونده ارتباط با روسیه است.

در دادخواستی که ونسا به دادگاه نیویورک ارائه داده، دلیل مشخصی برای طلاق ذکر نشده است و با توجه به طبقه‌بندی درخواست او به نظر می‌رسد طلاق آنها قرار است به صورت توافقی انجام شود.

دونالد ترامپ خودش نیز سه بار ازدواج کرده و دو بار همسرانش را طلاق داده است. پسرش دونالد ترامپ جونیور حاصل ازدواج اول او با ایوانا است.

ونسا در خاطراتش گفته است که ترامپ خودش شخصا در سال ۲۰۰۳ او را برای پسر ارشدش خواستگاری کرده است.

پسر ارشد ترامپ و همسرش هر دو ۴۰ ساله هستند.

عروس ترامپ درخواست طلاق داد

انتهای پیام/