مردی جوان که عاشق یک دختر جوان شده بود با یک نقشه فریبکارانه دادن قرص برنج به زندگی زنش پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، ساعت ۳ بعد از ظهر ۲۹ آذر امسال، مسئولان بیمارستان بهارلو در تماس با ماموران کلانتری ۱۱۵ رازی از مرگ مرموز زن جوانی روی تخت بیمارستان خبر دادند و ماموران با حضور در بیمارستان اطلاع یافتند که این زن با خوردن قرص به زندگی خود پایان داده است.

با توجه به مرموز بودن مرگ زن ۳۰ ساله، تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس شعبانی برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و جسد زن جوان نیز برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارشناسان پزشکی قانونی در این مرحله مرگ زن جوان را خوردن قرص برنج اعلام کردند و شوهر این زن در تجسس های پلیسی ادعا کرد که همسرش داروهای گیاهی می خورد و نمی داند چرا همسرش قرص برنج خورده است.

خودکشی شوهر

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران اطلاع یافتند مرد ۳۳ ساله نیز پس از ۱۵ روز از مرگ همسرش دست به خودکشی زده که با تلاش پزشکان از مرگ نجات پیدا کرده است.

کارآگاهان با توجه به مرموز بودن این اتفاقات، تجسس های میدانی را آغاز کردند و پی بردند که فرید از چندی قبل با یک دختر جوان که در همسایگی مغازه برادر فرید صندوقدار یک کبابی است، آشنا شده و قصد ازدواج با او را داشته است.

همین سرنخ کافی بود تا ماجرای قتل زن جوان از سوی شوهرش در دستور کار ماموران قرار گیرد و تیم پلیسی به دستور بازپرس پرونده، فرید را دستگیر کرد.

فرید ابتدا مرگ زنش را یک خودکشی اعلام کرد اما وقتی در تناقض گویی ها گرفتار شد و دید راز دوستی و تصمیم به ازدواج با دختر جوان فاش شده است به ناچار دست به افشاگری زد.

اعتراف به قتل

پسر جوان در اعترافاتش گفت: زنم، دخترعمویم بود و قبل از ازدواج با من یک نامزد داشت که به دلیل اختلافاتی که با هم داشتند از هم جدا شدند و بعد از آن ماجرا با هم ازدواج کردیم.

وی افزود: مدتی بود که با دختری جوان که لیسانس تجهیزات پزشکی دارد و صندوقدار یک کبابی است آشنا شدم، دوستی ما هر روز عاشقانه تر شد و تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم اما همسرم به خاطر این که یک بار ازدواج ناموفق داشت حاضر نبود از من طلاق بگیرد و این در حالی بود که هیچ احساسی در زندگی ما وجود نداشت و نمی خواستم به این زندگی ادامه دهم.

عامل این جنایت ادامه داد: مدتی گذشت و چند بار تصمیم به قتل او گرفتم اما موفق نشدم تا این که قرص برنج را پودر کردم و داخل یک کپسول ریختم و به عنوان قرص آرامبخش و مسکن به همسرم دادم که بعد از خوردن قرص حال زنم بد شد و او را به بیمارستان رساندم که تلاش پزشکان نیز بی نتیجه ماند و همسرم به کام مرگ فرو رفت اما دختر جوان نیزمتوجه شد که من متاهل هستم و رابطه اش را با من قطع کرد که دست به خودکشی زدم.

دختر دل باخته

بدین ترتیب کارآگاهان برای تحقیقات بیشتر به سراغ دختر جوان که سارا نام دارد رفتند و وی در بازجویی های پلیسی به ماموران گفت: من صندوقدار یک کباب فروشی هستم و برادر فرید در کنار محل کار من یک مغازه سوپرمارکتی دارد که فرید زیاد به آن جا رفت و آمد می کرد و نگاهش بارها توجه مرا جلب کرده بود تا این که به پیشنهاد دوستی او جواب مثبت دادم.

وی افزود: پس از مدتی، دوستی ما عمیق تر شد و از فرید خواستم اگر قصد ازدواج دارد به این رابطه ادامه بدهم که او نیز ادعا کرد به من علاقه مند است و تصمیم دارد برای خواستگاری به خانه مان بیاید.

سارا ادامه داد: مدتی گذشت و هر چه منتظر ماندم بی فایده بود. چند روز از فرید خبری نبود تا این که یک زن در نقش مادر فرید با من تماس گرفت و ادعا کرد که پسر و دختر دایی فرید فوت کرده اند و پس از پایان مراسم به خواستگاری ام می آیند که گویا واقعا بستگان فرید فوت کرده بود و منتظر ماندم.

سارا در خصوص این که از متاهل بودن فرید بی اطلاع بود گفت: فرید از صبح با من در تماس تلفنی و اینترنتی بود تا ساعت ۵ عصر و بعد هم که به خانه می رفت ادعا می کرد چون باید ساعت ۴ صبح از خواب بیدار شود پیام می داد که زود می خوابد و من به این رفتارها هیچ وقت شک نکردم و حتی با هم تماس تصویری هم داشتیم و هیچ وقت متوجه نشدم او ازدواج کرده و متاهل است.

وی افزود: روزهای پایانی آذر بود، هر چه منتظر ماندم بی فایده بود که از فرید خواستم تکلیف ام را روشن کند و سر موضوع خواستگاری با هم بحث کردیم که در این صحنه فرید ادعا کرد متاهل است و قصد دارد از همسرش جدا شود و منتظر است تا این جدایی رقم بخورد و بعد به خواستگاری ام بیاید اما شنیدم که همسرش حاضر به جدایی نیست.

دختر جوان ادامه داد: از فرید شنیدم که قصد دارد همسرش را به قتل برساند، باور نمی کردم، یک بار ادعا کرد که دریچه های کولر داخل خانه را بسته و لوله بخاری را جابه جا کرده است تا همسرش دچار گازگرفتگی شود اما در نقشه اش ناکام مانده بود و یک بار هم داخل غذای همسرش سم ریخته اما به خاطر طعم تلخ غذا همسرش از خوردن غذا صرف نظر کرده بود.

وی ادامه داد: حتی شنیدم فرید به دنبال یک نفر است که با پرداخت پول، همسرش را با خودرو زیر بگیرد اما کسی را برای اجرای این نقشه پیدا نکرده بود. مدتی بود دیگر از او خبر نداشتم و باورش برایم سخت بود که در این مدت بازی خوردم و مرد مورد علاقه ام قصد دارد همسرش را به قتل برساند.

سارا گفت: مدتی بود که از فرید خبر نداشتم و دیگر او را فراموش کرده بودم تا این که متوجه شدم همسرش خودکشی کرده است. شنیده بودم همسر فرید طلاق نمی گیرد چون یک بار ازدواج ناموفق داشته و نمی خواهد بار دیگر طعم جدایی را حس کند و فکر می کردم به همین دلیل دست به خودکشی زده تا این که از سوی پلیس با خبر شدم که فرید دست به قتل همسرش زده است.

بنا به این گزارش، فرید برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

انتهای پیام/