عضو مجمع نمایندگان اصفهان علت استعفای ۱۸ نماینده مجمع استان اصفهان را تشریح کرد.

به گزارش پایان تیتر، سید ناصر موسوی لارگانی عضو مجمع نمایندگان اصفهان، درباره استعفای نمایندگان مجمع استان اصفهان، اظهار کرد: ما پیش از این نیز مبحث استعفا را مطرح کرده بودیم و بنده در یکی از جلسات که وزیر نیز در آن حضور داشت اعلام کردم که اگر مشکل آب اصفهان حل نشود، نمایندگان این استان استعفا خواهند داد.

وی افزود: استان اصفهان هر کجا که نظام به کمک نیاز داشته پیش قدم شده تا جایی که بیش از ۱۰ درصد شهدای کشور به این خطه تعلق دارد.دولت‌های مختلف به ویژه دولت دهم در حق مردم اصفهان ظلم‌های زیادی کرده و حق‌آبه آنها را ضایع کردند. جاری شدن آب زاینده رود پیش کششان! اما اکنون کار به جایی رسیده که آب آشامیدنی اصفهان به مخاطره افتاده است.

موسوی لارگانی ادامه داد: در بودجه سال ۹۸ که قرار بود برای  پروژه‌های آب رسانی اصفهان ردیف قرار داده شود این اتفاق نیافتاده است.

وی ادامه داد: آقای نوبخت در جلسات مجمع نمایندگان شخصا قول دادند که به پروژه‌های اصفهان ردیف بودجه اختصاص دهند، اما این کار را نکردند پس وقتی ما نمایندگان اصفهان در خانه ملت کارایی نداریم پس بهتر است استعفا دهیم.

موسوی لارگانی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم که این مشکل حل شود چراکه خروج ۲۰ نماینده از مجلس به صلاح نیست، البته آقای لاریجانی قول داده‌اند که این موضوع را پیگیری کرده و با آقای نوبخت صحبت کنند.

علت استعفای 18 نماینده استان اصفهان چه بود؟

انتهای پیام /