پایان تیتر: انفجار شرق تهران

علت انفجار در شرق تهران که حتی از بام تهران قابل مشاهده بود چیست؟! فیلم انفجار در شرق تهران نمایانگر عظیم بودن حادثه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، بامداد امروز ساکنان شرق تهران بویژه اهالی پردیس تهران و دماوند صدای انفجار مهیبی را شنیدند که زیر پایشان را به لرزه درآورد.

همزمان نور نارنجی رنگی در فاصله ای کوتاه و پشت کوه های مشرف به پردیس آسمان را نورانی کرد و شعله های آتش و نور حاصل از آن برای دقایق زیادی قابل روئیت بود.

فیلم انفجار در شرق تهران

برخی از اهالی پردیس با موبایل هایشان از این طحنه عجیب فیلمبرداری کردند و خیلی زود فیلم انفجار در شرق تهران در شبکه های مجازی منتشر شد. 

عجیب اینکه همزمان کسانیکه به بام تهران رفته بودند نیز با وجود فاصله بسیار این نور نارنجی رنگ را در شرق تهران مشاهده کردند.

اهالی پردیس می گویند صدای آژیری ناشی از ماشین های آتش نشانی را نشنیده اند که به سمت محل انفجار اعزام شده باشند. 

فرضیه های ساعات اولیه علت انفجار در شرق تهران

با وجود مهیب بودن انفجار و رسانه ای شدن آن تا ساعت ارسال این خبر هیچ ارگان و مسئولی پاسخگوی خبرنگاران نبودند تا دلیل انفجار بزرگ را بیان کنند اما برخی از خبرگزاری ها با توجه به محدوده انفجار و اینکه هیچ واکنشی از سوی ارگان ها صورت نگرفته است گمانه زنی کرده اند که محل انفجار یک پادگان نظامی است و احتمالا زاغه مهمات منفجر شده است.

در فرضیه دیگر عنوان شده است انفجار شاید به دلیل راه سازی و حفر تونل بوده باشد و در فرضیه سوم نیز انفجار در یک کارخانه در پشت کوه ها را علت این حادثه دانسته اند.

انفجار در مخزن گاز صنعتی مرکز  وزارت دفاع در شرق تهران

مشرق نیوز نوشت:تصاویری که از بامداد روز جمعه در فضای مجازی با عنوان وقوع انفجار در منطقه شرق تهران منتشر شده مربوط به انفجار یک مخزن گاز صنعتی در حاشیه یکی از مراکز وزارت دفاع بوده و هیچ ارتباطی به تاسیسات نظامی واقع در منطقه فوق ندارد.

انتهای پیام/