رییس قوه قضاییه گفت: قابل پیش بینی بودن مسئله سیل اخیر در خوزستان باید بررسی شود، اما این کار پس از امداد رسانی انجام شود.

به گزارش پایان تیتر از اهواز ، حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه بیان داشت: باید بررسی شود که آیا سیل روز‌های اخیر قابل پیش بینی بوده یا خیر و بعد از آرام شدن وضعیت در مناطق سیل زده، مراجع علمی و دستگاه قضا باید علت این سیل را پیگیری و بررسی کنند و اکنون کمک‌های مردمی و تسهیل در روند توزیع آن است و تلاش برای پرداخت خسارت هاست.

وی افزود: با مردم دنیا نیز باید با کرامت رفتار کنیم چرا که فقیر و غنی نیز نزد خداوند جایگاهی دارند و ما در جایگاه انتظار، منتظر آقایی هستیم که دنیا را از زشتی‌ها نجات دهد.

رئیس قوه قضاییه بیان داشت: ما معتقدیم آینده در اختیار صالحان است و حاضمه هستی باطل را نمی پذیرد و در این دنیا ماندگاری ندارد.

رئیسی ادامه داد: آینده یک آینده بسیار روشنی است و وعده الهی این است. سخن و مکتب و انسان‌های باطل بقایی در دنیا و هستی ندارند و قراری است که قرآن برای ما ترسیم کرده است.

وی تصریح کرد: مکتب ظلم پذیری و جریان استکبار بر رسانه‌های عالم به جهان تلقین میکند که راهی جز ما نیست و با سینمایی هالیوود این را منتشر میکنند و، اما مکتب انتظار میگوید با تکیه بر خدا و توکل بر او با ایستادگی و مقاومت و امید میتوان پیشرفت کرد.

انتهای پیام/