سردار اشتری از شناسایی و دستگیری عوامل حادثه تروریستی ماهشهر خبر داد.

به گزارش پایان تیتر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه پاسداشت چهلمین سال تأسیس کمیته انقلاب اسلامی که امروز (سه‌شنبه ۲۳ بهمن ماه) برگزار شد، اظهار کرد: هر سازمانی به پیشنه خود افتخار می‌کند و افتخار ما هم به شما انقلابی‌ها است.وی افزود: یکی از دوره‌هایی که به آن افتخار می‌کنیم، دوره انقلاب است، چرا که ما به مجاهدت‌ها و ایثار‌هایی که در این راه بوده است، مفتخریم.

سردار اشتری تصریح کرد: اولین مجموعه‌ای که از دل مردم ظهور کرد، کمیته انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه در همان روز‌های اول انقلاب، نقش موثر کمیته انقلاب احساس شد، افزود: در همان ابتدای انقلاب از سوی دشمنان توطئه‌هایی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت گرفت.

فرمانده ناجا بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان سعی داشتند تا با استفاده از تجهیزات خود انقلاب را سرنگون کنند، به همین منظور در اقصی نقاط کشور تحرکاتی را انجام دادند.

وی افزود: ما به خدمت به امام راحل و مقام معظم رهبری افتخار می‌کردیم و می‌کنیم.

سردار اشتری بیان کرد: پس از انقلاب هر کجا که امام خمینی (ره) با یک بحران برخورد می‌کردند، آیت الله مهدوی کنی را مسئول بررسی موضوع می‌کردند.

فرمانده ناجا با اشاره به عظمتی که روز گذشته مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آفریدند، بیان کرد: این عظمت مردم دیدنی و بسیار باشکوه بود.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند که امسال ۲۲ بهمن باشکوهی را شاهد خواهیم بود که همانگونه هم شد و مراسم روز گذشته با وجود بارش باران و برف با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برپا شد.

سردار اشتری بیان کرد: امسال آمریکایی‌ها تهدید‌هایی کردند و هر کاری که خواستند انجام دادند تا روحیه مردم را تضعیف کنند، اما به لطف خدا در انجام این امر ناکام ماندند.

وی افزود: جمعیتی که روز گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند، پیامشان این بود که با وجود مشکلاتی که داریم، مطیع رهبری هستیم و با دشمن سازش نداریم.

فرمانده ناجا تأکید کرد: مسئولان باید تمام مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف را ببینند و در رفع آن تلاش کنند.

وی افزود: من و همکارانم از ۱۲ بهمن ماه به صورت آماده باش بودیم و با هوشیاری تمام دستگاه‌های مسئول، برخی از تحرکات خنثی شدند و در همین ایام تعدادی از دستگاه‌های مخرب امنیتی کشف شدند. نمونه بارز آن عملیات ماهشهر بود که نیرو‌های ما را به شهادت رساندند و طی گزارشی که تا پیش از ظهر امروز به من اعلام کردند تمام عوامل این عملیات خرابکارانه در ماهشهر شناسایی و دستگیر شدند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه دشمن هر چه مردم را تهدید کند، مردم ما بیشتر در صحنه خواهند بود، گفت: رهبر معظم انقلاب در بیان یک جمله استراتژیک، مردم آمریکا را از سردمداران توطئه جدا کردند.

فرمانده ناجا تصریح کرد: ما به آینده کشور و نیروی انتظامی امیدوار هستیم و از همه مردم می‌خواهیم که در این راه ما را کمک کنند.

انتهای پیام/