رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از مردم تقاضا داریم تا برای قدرشناسی از زحمات شهدای آتش‌نشان پلاسکو روز پنجشنبه در مقابل دانشگاه تهران برای تشییع پیکر شهدا گرد هم جمع شوند.

به گزارش پایان نیوز ، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در سیصد و بیست و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به فراخوان و دعوت عمومی برای تشییع پیکر آتش‌نشانان قهرمان پلاسکو اظهار داشت: روز پنجشنبه هفتم بهمن‌ ماه از ۸ صبح شهیدان آتش‌نشان پلاسکو از مقابل دانشگاه تهران تشییع خواهند شد.

وی افزود: از مردم درخواست دارم تا در این برنامه عظیم شرکت کنند تا بتوانیم نهایت صمیمیت و قدرشناسی خود را از شهدای آتش‌نشان نشان دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران به چهارشنبه ۶ بهمن ماه که سالروز حماسه شهر آمل در سال ۶۰ است، تصریح کرد: در این روز یک حمله ضد انقلابی از طرف برخی از گروه‌ها به این شهر انجام شد که مردم توانستند با تلاش‌های خود آن‌ها را از شهر بیرون کنند و از آن زمان تاکنون این شهر به نام هزارسنگر نامیده شد.

چمران به روز ۷ بهمن ماه که سالروز تحصن روحانیون در مسجد دانشگاه تهران به دلیل جلوگیری از ورود امام خمینی(ره) به ایران بود اشاره کرد و گفت: این روحانیون تا ۱۲ بهمن ماه در این دانشگاه تحصن کردند تا امام به کشور بازگردد.

وی با بیان اینکه ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک است، افزود: مهمترین مسائل اقتصادی کشور در گمرک انجام می‌شود، به همین دلیل امیدواریم که مسئولان در بحث جلوگیری از قاچاق بتوانند موفق عمل کنند.

انتهای پیام /